TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

İSTMARİNA

İSTANBUL’UN YENİ YAŞAM MERKEZİ, İSTMARİNA

İstanbul, bambaşka bir dünyaya kapılarını açıyor. İstmarina, şehrin değeri her geçen gün artan bölgesi Kartal’ın değerine değer katıyor.

İşinizi saygınlığın zirvesine taşıyacak ve gerçek ayrıcalığa yükseltecek marina rezidans kuleler, sağlık ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayacak modern hastane ve özel okul, farklı mutfaklardan özgün lezzetlerin sunulduğu restoran ve kafeler, dünyanın seçkin markalarının yer aldığı alışveriş merkezi, İSTMARİNA’da sizleri bekliyor. İSTMARİNA, deniz uçağı ve helikopter pistinin yanı sıra içinden hızlı trenin geçtiği çok özel bir lokasyonda yer alıyor.

Her Şey Çocuklarımız İçin…
Çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sunabilmeniz için İSTMARİNA’da uluslararası nitelikte eğitim veren, her şeyiyle çok özel bir okul imkanı sağladık. Şehrin trafik karmaşasından, okul servisi ihtiyacından çok uzakta, nitelikli bir okulu olsun istedik.

Modern Hastane…
Sevdiklerinize sunduğunuz ayrıcalıklı bir dünya olan İSTMARİNA’da ihtiyaç duyduğunuz sağlık hizmetlerini de standartların çok ötesinde bir anlayışla veriyoruz. İSTMARİNA, modern hastanesiyle yeni sağlık merkeziniz.

İşinizi Yükseklere Taşıyın…
Tüm dünya projeleri arasında, karma yaşam konseptinde ödüllü proje olan İSTMARİNA, iş hayatında da en iyisini isteyenler için seçkin olanı gerçekleştiriyor. Sahile yakın konumdaki S Kuleler, yalnız özgün mimarisiyle değil, doyumsuz Adalar ve deniz manzarasıyla da adından söz ettiriyor.

DENİZÜSTÜ EĞLENCENİN ADRESİ, İSTMARİNA AVM
İçerisinde yaklaşık 200 mağaza bulunan İSTMARİNA AVM, “Deniz üstü Alışveriş” temasıyla perakende sektörüne yeni bir soluk getirirken, Anadolu yakasının sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi konumunda bulunmaktadır. Tarihi yapıların restore edildiği restoranlarıyla yeme-içme kültürüne yeni bir lezzet katıyor. Sahile yakın konumuyla, açık ve kapalı alışveriş mekanlarıyla İSTMARİNA AVM, farklı mutfaklardan özgün lezzetlerin sunulduğu restoran ve kafeleriyle, dünyanın ünlü markalarıyla sizleri bekliyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı