TR
HAZİRAN 2018

1 MİLYAR 111 MİLYON TL'LİK İMZA

YENİ AKİT / 04.06.2018

Geçtiğimiz aylarda Emlak Konut GYO tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve DAP Holding iştiraki Eltes İnşaat & İstlife Yapı İş Ortaklığı tarafından toplam 1 milyar 111 milyon 100 bin lira bedelle kazanılan Çekmeköy arazisi ihalesi için imzalar atıldı.

İhale Başarıyla Tamamlandı
İmza törenine katılan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut olarak daha güçlü ekonomi ve daha güçlü Türkiye için var güçleriyle çalıştıklarını vurgulayarak, “2018’in ilk 5 ayında sektöre ve ekonomiye katkı sağlayacak çok önemli proje ve arsaların ihalesini başarıyla gerçekleştirdik. Çekmeköy’deki bu değerli arazimizde bu önemli ihalelerimizden birisi oldu. İstanbul’un iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Çekmeköy’deki arazinin ülkemize kazandırılacak olmasından mutluluk duyuyoruz. Böylesi değerli bir arazinin ihalesini başarıyla gerçekleştirmiş olmamız, bizlere ve sektörümüze olan inancın bir göstergesidir. Bugün atılan imzaların ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yatırıma Odaklandı
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz ise sahip olduğumuz güçlü finansal yapılarıyla gelecek 5 yılda toplam 13 milyar lira değerinde yatırıma imza atacaklarını belirterek, “2000’lerinden başından bu yana Çekmeköy’ün tanınmasında ciddi katkılar veren bir marka olarak bu bölgede birçok projeye imza attık. Çekmeköy’de DAP Yapı kalitesi ve konforunu yaşatabileceğimiz, doğayla iç içe muhteşem bir eser geliştireceğiz” dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 04.06.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı