TR
ARALIK 2013

7.5 MİLYON KONUTA İHTİYACIMIZ OLACAK

POSTA / 24.12.2013

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: 90'U yıllarda inşaat sektörüne girdiğimizden bu yana sağlıklı bir rota çizerek ilerledik. Bugün nasıl 10 yıl sonrasını konuşuyorsak, 2000'lerde de bugünü hedefliyorduk. Dolayısıyla, geleceğe yönelik plan yapmanın en önemli unsuru "vizyon" dur diye düşünüyorum. Geniş açıyla bakmak, uluslararası arenaya çıkmak demektir. Uluslararası arenada kabul gören kriterler belli. Ülkeler güçlü ekonomileri paralelinde söz sahibi.

Bu süreçte kentsel dönüşümü sektör açısından bir fırsat olarak görüyorum. Türkiye bir deprem ülkesi ve konut stokunun yarısı sağlıksız durumda. Mütekabiliyette istediğimiz hedefe ulaşabilmek için ülkemizi, projeler üzerinden tanıtmalıyız. Hükümetin, ekonomi bakanlığı, dışişleri bakanlığı ve turizm bakanlığını dahil edecek şekilde organize bir faaliyet geliştirmesi sektörümüz açısından önemli bir destek olacaktır.

DAP Yapı olarak bundan 10-20 yıl sonra da yaşayanların mutlu olacağı projeler üreterek, kazançlı yatırım fırsatları sunmaya devam edeceğiz.

  • BASINDA BİZ
  • 24.12.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı