TR
EKİM 2014

8 FARKLI PROJEYE 15 ÖDÜLLE KENDİ REKORUNU KIRDI

POSTA / 17.10.2014 DAP Yapı, Avrupa'nın prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards tarafından 15 ödüle layık görüldü. Geçen sene 9 ödül kazanarak bir ilke imza atan DAP Yapı bu sene 8 farklı proje ile 15 ödül alarak kendi rekorunu kırmış oldu.

DAP Yapı, İstanbul'a kazandırdığı 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazandı. European Property Awards tarafından Londra'da düzenlenen ödül töreninde yeni projesi DAP Kule " Ticari Yüksek Bina Mimarisi" ve İstMarina, "Ticari Yüksek Bina Geliştirme" alanlarında Avrupa'nın en iyi projeleri seçildi. DAP Kule "Ticari Yüksek Bina Geliştirme" ve "Ticari Yüksek Bina Mimarisi" dallarında yine ödül alırken; Kartal sahilinde dünyanın en iyi karma projesi olarak yükselen İstMarina, "Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi", "Pazarlama Geliştirme" ve "Ticari Yüksek Bina Geliştirme" ve "Karma Kullanım Geliştirme" alanlarında ödüle layık görüldü.

DAP Vadisi Birinci
DAP Yapı Çağlayan'da hayata geçecek DAP Vadisi projesiyle "Ofis Geliştirme" ve "Kamu Hizmeti Geliştirme" alanlarında da birinci oldu. DAP Vadisi içinde yer alan Bumerang Ofis ise "Ofis Mimarisi" alanında ödüle layık görüldü. DAP Yapı, Maltepe Royal Centre projesi ile "Ticari Renovasyon/Tekrar Geliştrime" alanlarında ödül alırken, Vazo Kule "Ticari Yüksek Bina Geliştirme", Burgu ve Tango Kuleler ise "Yeni Otel İnşası ve Tasarımı" alanlarında ödül kazandı.

Ülkeye Değer Kattık
Ödül töreninde 15 ödülü birden kucaklayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şunları söyledi, "Avrupa'nın en prestijli ödül töreninde projelerimizin neredeyse tamamının ödül alması bizler için bir övünç kaynağıdır. İstanbul'un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık ve katmaya devam edeceğiz" dedi.

Örnek Olduk
Başarılarının meyvesi olarak gördükleri ödülü detaylı çalışmalarının birer ürünü olduklarını vurgulayan Yılmaz, "Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyoruz; aynı zamanda sektörümüze ve hatta Avrupa'daki meslektaşlarımıza örnek teşkil ediyoruz" diye konuştu.

Hangi Proje Hangi Ödülü Aldı?
Proje Aldığı Ödül
DAP Kule Ticari Yüksek Bina Mimarisi (Avrupa ve Türkiye)
DAP Kule Ticari Yüksek Bina Geliştirme
İstMarina Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi
İstMarina Pazarlama Geliştirme
İstMarina Ticari Yüksek Bina Geliştirme ( Avrupa ve Türkiye)
İstMarina Karma Kullanım Geliştirme
DAP Vadisi Ofis Geliştirme
DAP Vadisi Kamu Hizmeti Geliştirme
Bumerang Ofis Mimarisi
Maltepe Royal Center Ticari Renovasyon/Tekrar Geliştirme
Vazo Kule Ticari Yüksek Bina Geliştirme
Burgu Kule Yeni Otel İnşası ve Tasarımı
Tango Kule Yeni Otel İnşası ve Tasarımı
  • BASINDA BİZ
  • 17.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı