TR
ŞUBAT 2017

ADAM KULE NİSAN’DA TESLİM EDİLİYOR

İNŞAAT YATIRIM / 01.02.2017 Rezidans, home-ofîs ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, teslime hazırlanıyor. Nisan ayında yaşamın başlayacağı Adam Kule’de 10 bin TL peşinat, 88 aya varan vade, DAP Yapı finansman ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile projeden konut ve ofis sahibi olma imkanı veriyor.

Özgün mimari yapısı ve lokasyonu ile DAP Yapı’nın fark yaratan projesi Adam Kule, teslime hazırlanıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir hayat vadediyor.

DAP Yapı’nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Adam Kule’nin benzersiz mimarisiyle uyumlu iç tasarımı, farklıyı değil, eşsiz olanı arayanlar için kusursuzu sunuyor. DAP Yapı, Nisan ayında yaşamın başlayacağı Adam Kule’ de 10 bin TL peşinat, 88 aya varan vade, DAP Yapı Finansman ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile bu eşsiz projeden konut ve ofis sahibi olma imkanı veriyor. Özgün mimari yapısından A Plus niteliklerine, lokasyon avantajlarından, sağladığı yüksek prestij ve yatırım olanaklarına kadar birçok özelliğiyle dikkat çeken Adam Kule, başta aileler olmak üzere yatırımcılar tarafından büyük ilgi ve talep görüyor.

Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyo

  • BASINDA BİZ
  • 01.02.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı