TR
NİSAN 2015

ADAM KULE'YE 5 BİN TALEP ALDI

VATAN / 14.04.2015 DAP Yapı - Adam Kule?

İstMarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kule gibi projeleri hayata geçiren DAP Yapı, Kartal Dragos'ta yer alan yeni projesi Adam Kule için ön talep toplamaya başladı. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve adam şeklinde inşa edilecek proje, ön talep sürecinde 5 bin talep aldı.

Lansmanı Mayıs'ta
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yeni projeleri Adam Kule için uzun süredir çalıştıklarım belirterek, "Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Projemizin yer alacağı arazi bize ait ve Tekel arazisi üzerinde kalan çok değerli bir arsa. Adam Kule, 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos'ta inşa edilecek" dedi.

Projede ön satışların devam ettiğini söyleyen Yılmaz, şöyle devam etti: "Şu ana kadar yaklaşık 5 bin kişiden ön talep alındı. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule'de ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenleri bekliyoruz. Bu özel projemizin detaylarını Mayıs ayında kamuoyu ile de paylaşacağız."
 
  • BASINDA BİZ
  • 14.04.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı