TR
NİSAN 2018

ASLI ÇOK DEĞERLİ

VATAN / 22.04.2018

Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver ile evlilikten korktuğu için ayrıldığı iddialarına yanıt verdi: “Aslı çok değerli bir insan. Böyle olması gerekiyormuş, oldu. Yazılanlara bakmayın siz... Bunlar iki kişi arasında özel”.

Kartal İstMarina Alışveriş Merkezi önceki akşam Murat Boz’u ağırladı. 15 bin kişinin doldurduğu konser alanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Boz, Aslı Enver ile ayrılığıyla ilgili ilk kez konuştu. Muhabirlerin “Ayrılık doğru mu?” sorusu üzerine şarkıcı “Doğru. Bunu da size ilk defa açıklamış olayım. Aslı çok değerli bir insan, bunlar iki kişi arasında olan şeyler. Böyle olması gerekiyormuş, oldu” dedi. Evlilikten korktuğu, Enver’in evlilik baskısı yüzünden ayrılma kararı aldığı iddialarına ise “Konuşmadığımız zaman birçok fikir üretiliyor. Yazılana çizilene bakmayın. Bunlar iki kişi arasında özel” diyerek yanıt verdi.

Özledin Mi Peki?
Boz ‘Özledim’ parçasında diz çökünce bir hayranı, “Ne kadar da içten söyledin. Özledin mi peki?” diye bağırdı. Ünlü şarkıcı hayranının sorusuna gülmekle yetindi.

  • BASINDA BİZ
  • 22.04.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı