TR
EKİM 2014

AVRUPA’YI FETHETTİ

TAKVİM / 19.10.2014 European Property Awards'ta 15 ödül alarak rekor kıran DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeleriyle ülkemize değer kattıklarını söyledi.

DAP Yapı, Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards tarafından 15 ödüle layık görüldü. Geçen sene 9 ödül kazanarak bir ilke imza atan DAP Yapı, bu sene 8 farklı proje ile 15 ödül alarak kendi rekorunu kırmış oldu. Londra'da düzenlenen ödül töreninde DAP Yapı'nın yeni projesi DAP Kule, Ticari Yüksek Bina Mimarisi ve İstMarina, Ticari Yüksek Bina Geliştirme alanlarında Avrupa'nın en iyi projeleri seçildi. DAP Kule, Ticari Yüksek Bina Geliştirme ve Ticari Yüksek Bina Mimarisi dallarında yine ödül alırken; İstanbul Kartal sahilinde karma proje olarak yükselen İstMarina, Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi, Pazarlama Geliştirme ve Ticari Yüksek Bina Geliştirme ve Karma Kullanım Geliştirme alanlarında ödüle layık görüldü.

DAP Yapı İstanbul Çağlayan'da hayata geçecek DAP Vadisi projesiyle de Ofis Geliştirme ve Kamu Hizmeti Geliştirme alanlarında birinci oldu. DAP Vadisi içinde yer alan Bumerang Ofis ise Ofis Mimarisi alanında ödül aldı. Maltepe Royal Center projesi ile Ticari Renovasyon/Tekrar Geliştirme alanlarında ödül kazanan firmanın, Vazo Kule projesi Ticari Yüksek Bina Geliştirme, Burgu ve Tango Kuleler ise Yeni Otel İnşası ve Tasarımı alanlarında ödüllendi.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeleriyle Türkiye'ye değer kattıklarını ve katmaya devam edeceklerini vurgulayarak şunları kaydetti: "Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına alıyorum. Başarılarımızın birer meyvesi olarak gördüğümüz bu ödül uzun süreli detaylı çalışmalarımızın ve hayallerimizin birer ürünüdür."
 
  • BASINDA BİZ
  • 19.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı