TR
EKİM 2013

CENDERE VADİSİ OFİSİN YENİ ADRESİ OLUYOR

POSTA / 31.10.2013

DAP Yapı ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane'yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Şirket Z ve Bumerang'dan sonra İ Ofis'i devreye sokarak bölgeyi adeta bir DAP Vadisi'ne dönüştürdü.

DAP Yapı'nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri ile Anadolu yakasında Vazo Kule home office'lerin satışını sürdüren şirket, Avrupa yakasında İ Ofis'i alıcı ve yatırımcılarına sundu. Anadolu yakasında İ Ofis'in satışlarına geçen şirket, home office konseptine yöneldiğini, Vazo Kule'de 3 blokta 400 adet bağımsız bölümden oluşan home office'lerinin yüzde 70 oranında satıldığı belirtildi.

En Yenisi İ Ofis

Adını "iyi ofis"in okunuşunda ki harf oyunundan aldığı belirtilen İ Ofis'te yatırımı 8 ile 10 yıl gibi bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor. 8 katlı (1 otopark katı, 2 mağaza-ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı) projede, büyüklüğü 52-197 metrekarelik 56 adet ofis alanı ile 43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

İ Ofis'te faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatını 5 bin TL olarak belirlendiği açıklandı. İ Ofis'ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 31.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı