TR
ARALIK 2014

DAP GAYRİMENKULÜN DÜNYA KUPASINI KALDIRDI

POSTA / 20.12.2014 Avrupa gayrimenkul ödüllerinden 8 projede 15 ödülle dönen DAP Yapı, İstMarina projesi ile Avrupa birincisi olarak katıldığı dünya finalinden de birincilikle döndü. Böylece DAP Yapı, İstMarina projesi ile gayrimenkulün dünya kupasını kaldırmış oldu.  

Dünyanın En İyisi
DAP Yapı’nın İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen International Property Awards'da, "2014-2015 Yapı Geliştirme" kategorisinde "Dünyanın En İyi Projesi" seçildi. DAP Yapı’nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. işbirliği İle Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina, Türkiye ve komşu ülkelerden ödüle layık görülen tek proje oldu.

Yola Devam
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ödül ile ilgili bir açıklamada bulundu. Türkiye'yi uluslararası arenada bu şekilde temsil etmenin gurur verici olduğunu söyleyen Ziya Yılmaz, "İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra'dan akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüller ile taçlandırdık. Türkiye'den ödüle layık görülen tek proje İstMarina oldu.

Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına aldık. İstanbul'un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık. Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Bu ödül ile sorumluluğumuz bir kat daha arttı" açıklamalarını yaptı.

Teknolojik Evler
Dünya çapında kazanılan ödüllerin uzun süren detaylı çalışmalarını ve hayallerinin birer ürünü olduğunu belirten Ziya Yılmaz, "Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor, geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz. Çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz. Bu sebeplerden dolayı tüm projelerimiz rekor prim yapıyor, Avrupa'dan ve dünyadan ödüller kazanıyor" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 20.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı