TR
MART 2013

DAP HİTİT VAZOSUNDAN ESİNLENDİ

POSTA / 29.03.2013

DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı, M.Ö. 1600 yılından izler taşıyan Vazo Kule'deki 300 birim, otel konseptinde müşterilere sunulacak.

İlginç konseptteki projeleriyle tanınan DAP Yapı, bu kez müşterilerini M.Ö.1600 yılına götürüyor. Şirketin yeni projesi Vazo Kule'de Hitit sanatının en önemli objelerinden biri olan inandık Vazosu'ndan esinlendiklerini vurgulayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Maltepe Dragos'ta yükselen bu proje ile İnandık vazosu anıtsal mimari anlayışıyla modernize edilerek Vazo Kule'de yeniden hayat bulacak" dedi.

3970 TL'den Başlıyor

Yılmaz, projede modern çizgilerin yanı sıra Hitit dönemine öğelerin de olacağını belirterek, "Proje, otel konseptiyle işletilecek 300 adet rezidans ve "bedava ofis" konseptinde satışa çıkacak metrekare fiyatlarının 3970-6000 TL arasında değişecek " dedi.

Rotana İle Güçler Birleşti

İki ay önce Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Abu Dabi merkezli Rotana'yla güçlerini ile güçler birleştirdiklerini hatırlatan Yılmaz, "Projedeki 300 bağımsız rezidansı Rotana otel konseptiyle birleşti işletecek. Böylece “a kalite” bir yaşam sunulacak.

  • BASINDA BİZ
  • 29.03.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı