TR
MAYIS 2018

DAP HOLDİNG DE TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU

SABAH / 25.05.2018

DAP Holding Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, “Kamu bankalarının kredi faizlerinde indirime gitmesi ve tapu harçlarında düşüş yapılmasının ardından GYODER, İNDER ve KONUTDER’in birlikten güç doğacak bir kampanyaya başlaması gurur verici bir adım” dedi

Gayrimenkulde KDV oranının yüzde 8'e indirilmesini değerlendiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, "Kamu bankalarının kredi faizlerinde indirime gitmesi ve tapu harçlarında düşüş yapılmasının ardından GYODER, İNDER ve KONUTDER'in tüm üyeleriyle birlikte taşın altına elini koyarak birlikten güç doğacak bir kampanyaya başlaması gurur verici bir adım" dedi.

Yüzde 30’a Varan İndirim
KDV oranındaki yüzde 10'luk düşüşe ek olarak kampanya doğrultusunda sunulan yüzde 20'lik peşin indirimle birlikte tüketicilerin, yüzde 30'a varan bir indirim oranıyla ev sahibi olma fırsatı yakalayacaklarını belirten Yılmaz, "DAP Holding olarak biz de kampanyaya tüm projelerimizi açıyoruz. İstanbul ve İzmir'deki projelerimiz Validebağ Konakları, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ve DAP İzmir projelerimizde hem kampanya koşulları hem de kendi sunduğumuz ödeme kolaylıklarıyla destek veriyoruz" diye konuştu.

40 Ay Senet İmkanı
Yaklaşık 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla projelerden peşin ödeme fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 20 peşinat indirimi ve yüzde 10 KDV indiriminden faydalanabiliyorlar. Bunun yanı sıra da 19 bin TL'den başlayan peşinatlarla projeleri değerlendirmek isteyenlerin, kamu bankalarının sunduğu 120 ay boyunca yüzde 0.98 kredi faizi fırsatıyla ev sahibi olabildiklerini vurgulayan Yılmaz, DAP Holding olarak peşin ya da banka kredisi fırsatlarına ek olarak 40 ay senet imkânı sağladıkları müjdesini verdi. Teslimlerin yapıldığı projelerde ise hemen tapu verilirken, 1 yıl boyunca kira garantisi sunuluyor.

  • BASINDA BİZ
  • 25.05.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı