TR
MART 2014

DAP, İNŞAATINA BAŞLADIĞI A OFİS'İ SATIŞA SUNDU

STAR / 16.03.2014 DAP Yapı, Kağıthane'de 2012 yılında başladığı ofis projelerinin sayısını kısa sürede artırdı. Bölgedeki fabrika arazilerini geliştirmeye devam eden şirket, Z Ofis, Bumerang ve İ Ofis'ten sonra A Ofis'in inşaatını başlattı. 287 bin TL'den başlayan fiyatlarla lansman öncesi satışa çıkarılan A Ofis'te kişiye özel ödeme seçenekleri mevcut. Banka kredisi ve faizin olmadığı ödeme seçeneklerinde 36 aya kadar firma içinde vadelendirme gerçekleştiriliyor.

A Ofis'in lansman dönemi metrekare fiyatı 5 bin TL ve fiyat aralığı 287 bin-700 bin lira olarak belirlendi. DAP Yapı'nın daha önceki ofis projelerinde de kullanılan 'Bedava Ofis' konseptinin yine geçerli olduğu A Ofis, yatırımcısına kazanç vaat ediyor. Yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kusursuzluk kazançla birleşiyor.

Sekreterya, toplantı odası, konferans salonu gibi hizmetler aidata dahil olarak veriliyor. Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenen projelerde kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını binadan çıkmadan karşılanma imkanı bulunuyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 16.03.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı