EKİM 2018

DAP İZMİR ERKEN TESLİM EDİLECEK

POSTA / 14.10.2018

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, diğer projelerinde olduğu gibi DAP İzmir'i de zamanından önce tamamlayıp teslim edeceklerini söyledi. Yılmaz, güvenli bina inşa ettiklerine dikkat çekti.

21 KATLIK DERİNE İNİLDİ
DAP Yapı'nın İstanbul dışında hayata geçirdiği ilk projesi DAP İzmir'de önemli aşamanın geride kaldığı belirtildi. Deprem güvenliğini ön planda tuttuklarını söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bu tür projelerde normalde 20 metre derine inilir, Biz ise 61 metre yani 21 kat derine indik, İzmir'de en dayanıklı projeye imza atacağız. Temeli atıyoruz, otoparkı da yerin altına çekiyoruz. Otopark bölgesini de peyzaj ve çocuk alanı gibi sosyal, yaşam yerlerine dönüştürüyoruz. Büyük maliyet gerektiren işe imza attık. Ama içimiz rahat, İzmir'e yakışanı yapıyoruz" dedi.

"PROJENİN YÜZDE 78’i SATILDI" 
DAP İzmir şantiyesinde çalışmaların hızla sürdüğünü söyleyen Ziya Yılmaz, "Kaba inşaatı Ağustos 2019'da bitireceğiz anı zamanda bir yandan da ince işçilik devam edecek. Projedeki, teslim tarihini Aralık 2020 diye açıklamıştık, Ancak teslim tarihini bir DAP geleneği olarak yine erkene çekiyoruz. Daha önceki projelerimizde yaptığımız gibi, DAP İzmir'i, de erken teslim etmeyi planlıyoruz" diye konuştu. Yılmaz, DAP İzmir'in yüzde 78'inin satıldığını da belirterek, "Kısa sürede İzmir'e yönelik yeni yatırım müjdelerini vereceğiz" ifadesini kullandı. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, firma olarak iş bitirme becerileri, erken teslimleri ve stratejik projeleri ile sektöre örnek olduklarını vurguladı: "Sadece son 2 yılda 4 bin 600'ün üzerinde ev teslimi gerçekleştirdik" dedi. Konuta yatırımın orta ve uzun vadede yüksek getirilere imza attığını da söyleyen Ziya Yılmaz şu bilgileri verdi: "DAP İzmir'de metrekare satış fiyatı 4 bin 200 liradan başlamıştı. Şu an 8 bin 300 lira. Bir yıl olmadan prim değeri ikiye katlandı. Gelecek 5 yılda 13 milyar liralık yatırım hedefi koyduk. Mavişehir ve Çeşme'de iki araziyi aldık, Türkiye için üretmeye, istihdam sağlamaya ilk günkü aşkla devam ediyoruz."

  • BASINDA BİZ
  • 14.10.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı