TR
NİSAN 2017

DAP PROJELERİ 14 NİSAN’A KADAR YÜZDE 25 İNDİRİMLİ!

AKŞAM / 06.04.2017 DAP Yapı 14 Nisan’a kadar sürecek kampanyasıyla tüm projelerinde yatırımcıya % 25 indirimle ofis ve konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Tüm projelerinde geçerli olacak kampanya çerçevesinde yüzde 25 uygulayan DAP Yapı, kampanya için Ümraniye’de çadır kurdu. 23 Mart-14 Nisan 2017 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya hem oturum hem de yatırım amaçlı konut edinmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi’nde yer alan ofisler, güncel fiyatları yüzde 25 oranında düşürülerek alıcılarla buluşuyor.

Katkısı Çok Büyük
Kampanya için Medyan AVM’de dev bir çadır kurduklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "2017-2018 yılında 7-7,5 milyar TL’lik projeye start vereceğiz. Hükümetin desteğiyle beraber KDV indirimi olsun, tüketici yasasındaki değişiklikler olsun ve imar düzenlemelerinde birçok düzenleme yapıldı. Bu da tabi ki bizim sektörümüze çok büyük katkısı oldu. Biz de DAP Yapı olarak ciddi enstrümanlar geliştiriyoruz. Ümraniye’de çadırın içerisindeyiz. Merkezi bir lokasyondayız ve ofis çok kalabalık. Yine Emlak Konut ile geliştirdiğimiz Validebağ projesinde bir çadır kurdur orada gerçekten bir izdiham oluştu. Orada gördüğümüz talebi diğer projelerimize de yansıtalım istedik." dedi.

Ödül Almış Binalar
Döneme uygun indirim yaparak herkes kazansın istedik diyen Yılmaz, "Emlak Konut’un dışında ki tüm projeleri bu çadırın içerisine koyduk. Ciddi bir fedakarlıkta bulunduk ve nisanın 14’üne kadar bu kampanya geçerli. Bu binalar dünyada ödül almış ve hakikaten otel donanımında yapılmış. 2 hafta sürecek olan kampanyamızda 397 bin TL’lik konut 297 bin TL’ye, 500 bin TL’lik konut 375 bin TL’ye, 1 milyon TL’lik konut 750 bin TL’ye satılacak." dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 06.04.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı