TR
EYLÜL 2012

DAP USTALIĞINI KONUŞTURACAK

POSTA / 28.09.2012

DAP YAPI Başkanı Ziya Yılmaz, ”Ustalık dönemi eserimiz” dediği ilk ofis projesi Dap Z Ofis'i İstanbul Kağıthane'de inşa edeceklerini belirterek, "Kağıthane, kentsel dönüşümün ardından İstanbul'un en gözde iş merkezlerinden biri haline gelecek " diye konuştu.

Dünyada Bir İlk

İnşaat sektörüne İstanbul Kağıthane'de yaptığı Şelale Evleriyle giren DAP YAPI, aynı bölgede bu kez ilk ofis projesi Dap Z Ofis’i inşa ediyor. DAP YAPI Başkanı Ziya Yılmaz, Maltepe'de inşa ettikleri Dragos Royal Towers, Dalga, Burgu ve Tango Kule ile mimarinin sınırlannı zorladıklannı, şehrin çehresini değiştirdiklerini belirterek, "Orijinal mimari denince akla biz geliyoruz. Şelale Evleri A harfiydi. Z Ofis ise DAP YAPI’nın ustalık dönemi eseri, bundan ötesi yok. Z Ofis dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk bina" dedi.

Asistan Masrafı Yok

Z Ofis'i iş dünyasında gerekli tüm fonksiyonları bünyesinde barındıran A plus bir ofis projesi olarak tasarladıklarını belirten Ziya Yılmaz şöyle dedi: "Projede, iş ve yaşamla ilgili tüm ihtiyaçlar, market, eczane ve bankacılık gibi işlemlerin binadan çıkmadan halledebileceği alanlar oluşturduk. Z Ofis'in avantajlı yönetim sistemiyle asistan hizmetleri, maaşını sizin ödemeyeceğiniz asistanlarca karşılanacak. Asistan masrafından tasarruf uzun vadede ciddi kazanç sağlayacak, ofisiniz 7-10 yıl arasında kendini amorte edebilecek."

Ortalama 9 Bine Çıkar

DAP Z Ofis'te 304 ofis, 61 dükkan olduğunu kaydeden Ziya Yılmaz şöyle devam etti: "Yüzde 50'si peşin ödemelerde faizsiz 24 ay vadeli 55-87 metrekare, ofislerin metrekare fiyatı emsallerine göre yüzde 50-80 avantajla 4000 ile 6500 TL arasında. 49-281 metrekare dükkanların ise 7 bin ile 13 bin lira arasında. Projenin tamamını yıl sonuna kadar satmayı hedefliyoruz. Ofislerde metrekare fiyatının ortalama 9 bin liraya çıkmasını bekliyoruz."

Yeni İş Merkezi Kağıthane

Yılmaz, eski Polisan boya fabrikası arazisinde yapılacak Z Ofis'in, Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane, Çağlayan akşındaki konumuyla ulaşım açısından son derece avantajlı olduğunu söyledi. Şimdiye kadar iş merkezi olarak İstanbul'da Maslak ve Levent'in öne çıktığını belirten Yılmaz, kentsel dönüşümün başladığı Kağıthane'nin İstanbul'un en gözde iş merkezlerinden biri haline geleceğini, bu açıdan da projeye yatırım yapanların kârlı çıkacağını kaydetti.

  • BASINDA BİZ
  • 28.09.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı