TR
EKİM 2014

DAP VADİSİ'NDE OFİSLER 190 BİN TL’DEN SATIŞTA

AKŞAM / 25.10.2014 DAP Yapı, İstanbul'un yükselen bölgelerinden biri olan Çağlayan bölgesindeki iş ve yaşam alanlarını hizmete soktu. 'DAP Vadisi'nde yer alan Y Ofis, A Ofis ve S Ofİs'in satışları,190 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla devam ediyor. DAP Yapı, 21 m2 ile 330 m2 arasında değişen ofis alanları, her bir projenin içinde bulunan toplantı odaları ve iş adamlarına yönelik geliştirdiği VIP hizmet anlayışıyla beyaz yakalı çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Çeşitli mağazaların, restoranların ve cafelerin de yer aldığı DAP Vadisi yaşam alanlarıyla de dikkat çekiyor. Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis projeleriyle Çağlayan Bölgesi'ni bir DAP Vadisi'ne dönüştüren proje, bölgenin kentsel dönüşümünü de katkı sağlıyor.

A Kalite İhtiyaca Yanıt Verecek
Basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Çağlayan'daki yeni iş ve yaşam alam projelerine ilişkin şunları söyledi: "Çağlayan'da DAP Vadisi'ni hayata geçiriyoruz. Kağıthane'nin dönüşümüne imzamızı atıyoruz. Dünya'nın en büyük Z harfiyle başladık. Bumerang. İ Ofis, A Ofis ve Y Ofis'le devam ettik. Sırada S Ofis var. Yaklaşık 10 yıldır topladığımız, her biri eski fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda bugün 932 ofisin bir araya geldiği DAP Vadisi konseptini oluşturduk. Bölgenin A kalite ofis ihtiyacına yanıt veren DAP Vadisi, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde topluyor. Lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Avantajlı yönetim sistemiyle. asiste hizmetlerin tümü üstleniliyor. Kat asistanları, sekreter istihdam etmenize gerek kalmayacak şekilde, telefonlarınızı yanıtlamak, misafirlerinizi karşılamak, temizlik ve ikram gibi her türlü hizmeti karşılıyor."

Londra'dan 15 Ödülle Döndü
DAP Yapı olarak sadece proje geliştirmediklerini aynı zamanda bilgi ve tecrübelerini Avrupa'daki gayrimenkul temsilcileri ile de paylaştıklarını sözlerine ekleyen Ziya Yılmaz, şöyle devam etti: "Oluşturduğumuz yaşam alanlarını, uluslararası platformda yarıştırıp tescillendiriyoruz. Bu yıl, Londra'da düzenlenen Gayrimenkul Oscarları Yarışması'ndarı 15 ödülle döndük. Projelerimiz, Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödüllerini ülkemize kazandırdı. Sadece proje değil, know how da geliştiriyoruz. Kendi üretim yöntemlerimizi teknolojiye dönüştürüyor, bilgi birikimimizi insanlığın hizmetine sunuyoruz. Projelerimizi satın alan kişi ve kurumlara maksimum kazandırmayı hedefliyoruz. Yerli ve yabancı gruplarla çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri de sağlıyoruz."

40 bin metrekare alanda 932 bağımsız ofisten oluşan 'DAP Vadisi' toplantı odaları ve iş adamlarına yönelik VIP hizmetiyle dikkat çekiyor. Kafe, kuaför, terzi hizmeti de var.

VIP Kalitesinde Hizmet Sunacak
DAP Yapı, "Ofis Yönetim Sistemi" ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor. DAP Vadisi'nde yer alan tüm ofis projelerinde lobi, asistan odası, toplantı odası başta olmak üzere bu alanları daha işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis elemanı gibi her türlü personel bulunuyor. DAP Vadi'sinde, "Ofis Yönetim Sistemi" ile ek personel giderlerine gerek kalmadan VIP kalitesinde hizmet veriliyor.

Metroya Yakın Ulaşımı Kolay
DAP Vadisi, Çağlayan'da yaşamın tüm alanlarına temas edebilen noktaya yer alıyor. Ulaşımı oldukça kolay. Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise 5-10 dakika uzaklıkta, yeni metro hattı ise, projeye sadece 100 metre mesafede bulunuyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 25.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı