TR
EKİM 2014

DAP VADİSİ'NİN CİRO HEDEFİ 650 MİLYON TL

MİLLİYET / 24.10.2014 DAP Holding, 10 yıldır eski fabrika arazilerini toplayarak geliştirdiği DAP Vadisi'ni hizmete soktu. Z Ofisin 3 haftada satıldığı projede son 400 ofisin satışı da başladı.

DAP Vadisi'nden 650 milyon liralık ciro beklediklerini belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şunları söyledi: "Kağıthane-Çağlayan'da kentsel dönüşüme imzamızı atıyoruz. Her biri eski fabrika arazilerinden derlediğimiz DAP Vadisi, iş dünyasına yönelik tüm ihtiyaçları karşılayacak nitelikte. Z Ofisin yeri Polisan'a ait fabrika alanıydı. Diğerleri aralarında Tatlıcı Holding'in de olduğu farklı farklı 8 gruptan toplandı" dedi.

193 Bin Liradan Başlıyor
Yılmaz, dikey yapılaşma yerine yatay yapılaşma tercih ettiklerini belirterek yeşil alanları da koru- duklarını söyledi. Toplam 40 bin metrekare alanda 932 ofisten oluşan DAP Vadisi'nde 21 metrekare ile 330 metrekare arasındaki değişen ofis alanlarının fiyatı 193 bin liradan başlıyor.

20 Fabrika Dönüştürdü
Sadece inşaatçı değil, geliştirici olarak hareket ettiklerini belirten Yılmaz, bölgenin ihtiyaçlarına göre, konut, ofis ya da otel gibi her türlü proje ürettiklerini dile getirdi. Şimdiye kadar Kartal, Maltepe, Çağlayan gibi sanayi dönüşüm alanlarında 20'nin üzerinde fabrika dönüştürdüklerini söyleyen Yılmaz, "5 yıldır dönüşümün içindeyiz. Kentsel dönüşüm önemli bir sorun ve biz de bunu çözmek için çalışıyoruz. Devam edeceğiz, hem Çağlayan bölgesinde alan bakıyoruz, hem de Avrupa yakasında 2 büyük dönüşüm projemiz olacak" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı