TR
EKİM 2013

DAP VADİSİNİN EN YENİSİ: İ OFİS

POSTA / 30.10.2013

DAP Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane'yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Şirket Z Ofis ve Bumerang'tan sonra İ Ofis'i devreye sokarak bölgeyi adeta bir DAP Vadisi'ne dönüştürdü.

DAP Yapı'nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home office'lerin satışını sürdüren şirket Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerang'tan sonra i Ofis'i alıcı ve yatırımcılarıyla buluşturuyor. Z Ofis ve Bumerang'ın kısa sürede alıcısıyla buluşması üzerine İ Ofis'in satışlarına geçen şirket, projede "bedava ofis" konseptini devam ettiriyor.

İ Ofis'te yatırımı 8 ile 10 yıl gibi bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor. 8 katlı (1 otopark katı, 2 mağaza-ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı) İ Ofis'te, büyüklüğü 52-197 m2'lik 56 adet ofis alanı ile 43-129 m2 arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi. Çağlayan'da yükselen İ Ofis'ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 30.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı