TR
EKİM 2014

DAP VADİSİ’YLE İŞ’TE DÖNÜŞÜM

POSTA / 24.10.2014 6 Proje 932 Ofis
Çağlayan'da DAP Vadisi projesini hayata geçirerek bölgenin dönüşümüne katkı sağlayan DAP Holding, projedeki son 400 ofisin satışına devam ediyor. İş hayatına farklı bir soluk getiren DAP Vadisi, 6 projede 932 ofisten oluşuyor.

Türkiye'nin güçlü gayrimenkul şirketlerinden biri olan DAP Holding, Çağlayan bölgesinde DAP Vadisi'ne imza attı. Şirket, 10 yıldır topladıkları araziler üzerinde 8 ayrı hak sahibinden arazi satın alarak inşa ettiği DAP Vadisi'nde 6 adet projeyi hayata geçirdi. Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis olmak üzere inşa edilen projelerde toplamda 932 ofis yer alıyor. İş ve yaşam alanını birleştirerek, iş hayatına farklı bir soluk getiren DAP Vadisi, 40 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor.

İş Hayatında Ayrıcalık
Projede 21 ila 330 metrekare arasında değişen ofis alanları, her bir projenin içinde bulunan toplantı odaları ve iş adamlarına yönelik geliştirilen VIP hizmet anlayışıyla beyaz yakalı çalışanların tüm ihtiyaçlarının karşılanması amaçlandı . Çeşitli mağazaların, restaurantların ve cafelerin de yer aldığı DAP Vadisi yaşam alanları ile dikkat çekerken, bölgenin kalkınmasına da katkı sağlıyor. DAP Vadisi ile Çağlayan bölgesindeki kentsel dönüşümün gelişimine imza atan şirket, projedeki son 400 ofisi de satışa çıkardı.

620 Milyonluk Proje
Toplam proje büyüklüğünün 620 milyon TL olduğu DAP Vadisi'nde satışta olan ofislerin metrekare fiyatları ise 4 bin 500 TL ila 8 bin TL arasında değişiyor. DAP Vadisi'nde yer alan ve satışları devam eden Y Ofis, A Ofis ve S Ofis'te de 190 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla ofis sahibi olmak mümkün.

Çağlayan'daki yeni iş ve yaşam alam projelerine dair konuşan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, "Çağlayan'da DAP Vadisi'ni hayata geçiriyoruz. Kağıthane'nin dönüşümüne imzamızı atıyoruz. Dünya'nın en büyük Z harfiyle başladık. Bumerang, İ Ofis, A Ofis ve Y Ofis'le devam ettik. Sırada S Ofis var. Yaklaşık 10 yıldır topladığımız, her biri eski fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda bugün dokuz yüz otuz iki ofisin bir araya geldiği DAP Vadisi konseptini oluşturduk" şeklinde konuştu.

Zengin Alanlar
Bölgenin A kalite ofis ihtiyacına yanıt veren DAP Vadisi'nin, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde topladığım da belirten Ziya Yılmaz, "Projemizde lobiler, toplantı odaları, kafe ve market, banka, eczane, kuaför, terzi gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Avantajlı yönetim sistemiyle, asiste hizmetlerin tümü üstleniliyor. Kat asistanları, sekreter istihdam etmenize gerek kalmayacak şekilde, misafirlerini karşılamak, temizlik ve ikram gibi her türlü sekreterya hizmetinizi karşılıyor" dedi.

Küresel Paylaşım
DAP Holding olarak sadece proje geliştirmediklerini aynı zamanda bilgi ve tecrübelerini Avrupa'daki gayrimenkul temsilcileri ile de paylaştıklarını düe getiren Ziya Yılmaz, "Oluşturduğumuz yaşam alanlarını, uluslararası platformda yarıştırıp tescillendiriyoruz” diye konuştu.

15 Ödülle Döndü
Bu yıl, Londra'da düzenlenen Gayrimenkul Oscarları Yarışmasından 15 ödülle döndüklerini sözlerine ekleyen Yılmaz, "Projelerimiz, Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödüllerini ülkemize kazandırdı. Geçen yıl da aynı yarışmadan 8 ödül getirmiştik. Bir anlamda, kendi rekorumuzu yenilemiş olduk. DAP Holding olarak sadece proje değil, know how da geliştiriyoruz. Kendi üretim yöntemlerimizi teknolojiye dönüştürüyoruz" dedi.

Çağlayan'ı Dönüştüren Projeler
Z Ofis: 365 bağımsız bölümden oluşan Z Ofis, 304 ofis ve 61 dükkana ev sahipliği yapıyor.

İ Ofis: 69 bağımsız bölümden oluşan İ Ofis'te, 56 ofis ve 13 dükkan yer ahyor.

Y Ofis: 122 bağımsız bölüme sahip Y Ofis, 103 ofis ve 19 dükkandan oluşuyor.

A Ofis: 78 bağımsız bölümden A Ofis'te toplam 61 ofis ve 12 dükkan bulunuyor.

S Ofis: 203 bağımsız bölüme ev sahipliği yapan S Ofis'te ise 184 ofis ve 19 dükkan yer alıyor.

Bumerang: Kapalı otopark, 1 mağaza katı, 1 giriş ve 4 ofis katı, 5 toplantı odası mevcut.

Dönüşümün Öncü Firmasıyız
Türkiye'nin en büyük problemlerinden birinin kentsel dönüşüm olduğuna vurgu yapan Ziya Yılmaz, dönüşümde kendilerinin de tüm güçleriyle aktif olduklarını ve olacaklarını belirterek, "Örneğin DAP Vadisi projemiz eski fabrika alanını dönüştürdüğümüz bir proje. 10 yıldır topladığımız araziler üzerinde bu proje hayata geçiyor. Dönüşümle ilgili olarak Taksim'de 4 fabrika binası yıktık ve burada da projeye başlayacağız. Hemen hemen tüm projeler sanayiden dönüşüm projesi. Ayrıca Avrupa yakasında iki büyük alanda kentsel dönüşüm üzerine çalışıyoruz. Hak sahipleriyle büyük oranda anlaşmaları gerçekleştirdik" açıklamalarını yaptı.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı