MAYIS 2018

DAP YAPI’DAN 1 YIL KİRA GARANTİSİ

TAKVİM / 25.05.2018

DAP Yapı, 'Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak' kampanyasına İstanbul ve İzmir'deki projeleriyle destek veriyor. Şirket, İstanbul'da inşası tamamlanan İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ile 2019 yılının sonunda teslim edilecek olan Validebağ Konakları ve İzmir Bornova'da inşası süren DAP İzmir projelerinde yüzde 5 peşinatla yüzde 20 indirim uyguluyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, kampanyaya tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiğini belirterek KDV indirimiyle özellikle lüks konutlarda büyük bir fırsat ortaya çıktığını söyledi. DAP Yapı olarak, hemen teslim projelerde, hemen tapu imkanının sağladıklarını vurgulayan Ziya Yılmaz, böylece hem kampanya şartları hem de kendi sundukları fırsatlarla vatandaşları ev sahibi yapmak istediklerini dile getirdi.

Stoklar Eriyecek
DAP Yapı projelerinde fiyatların yaklaşık 380 bin liradan başladığım söyleyen Dr. Ziya Yılmaz, "20 indirim ve yüzde 10 KDV indirimi yaptığımız projelerimizde peşinatlar ise 19 bin liradan başlıyor" dedi. Bu fırsatları değerlendirmek isteyenlere, kamu bankalarının verdiği 120 ay vadeli, yüzde 0.98 faizli krediyle ev sahibi olma imkanı verdiklerini anlatan Yılmaz şunları söyledi: "Bu fırsatlara ek olarak 40 ay senet imkanı sağlıyor, teslimlerin yapıldığı projelerimizde hemen tapu veriyor, 1 yıl boyunca kira garantisi sunuyoruz. Kampanya ile birlikte kalan stoklarımızı ciddi oranda eriteceğimize inanıyoruz."

Yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşinat kampanyasına Validebağ Konakları, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, DAP İzmir projeleriyle katılan DAP Yapı, ayrıca 40 ay senet ve 1 yıl boyunca kira garantisi imkanı da sağlıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 25.05.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı