TR
KASIM 2012

DAP YAPI, 304 ADET Z OFİS'İ SATIYOR

POSTA / 30.11.2012

Kağıthane-Çağlayan'da DAP Yapı tarafından inşa edilen Z Ofis metrekaresi 4 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk bina olan Z Ofis'in, 8 kattan oluşan projede 4 katın ofis alanlarına ayrıldığını belirterek, " Projemizde, 5587 metrekarelik 304 adet ofis alanı ve 61 adet dükkan mağaza yer alıyor. 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip olan projemizin inşaatını 30 ayda tamamlamayı planlıyoruz " dedi.

Emsallerinden yüzde 50 ile yüzde 80 düşük lansman fiyatlarıyla satışa çıkardıkları projenin henüz ilk ayda yoğun talep aldığını söyleyen Yılmaz, " Kısa sürede sadece ofis katlarını değil girişteki dükkan ve mağazaların büyük bir bölümünü de alıcısıyla buluşturduk Yüzde 50'si peşin ödemelerde faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan 5587 metrekarelik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı 4 bin TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor " dedi.

A plus bir ofis olarak tasarladıkları Dap Z Ofis'in iş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde projelendirildiğini aktaran Yılmaz şunları söyledi: " Dap Z Ofis'te kuaför, market alışverişi, eczane ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan halledilebilir. Asiste hizmetleri, maaşını sizin ödemediğiniz asistanlarca karşılanır. Gelen telefonlar firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay-kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır. " Böylece prestijli bir ofise ihtiyaç duyan bir girişimcinin asistan / sekreter istihdam etmeden çalışabildiğini dile getiren Yılmaz, Z Ofis'e yapılan yatırımın 7 ila 10 yılda kendini amorti ettiğini belirtti.

  • BASINDA BİZ
  • 30.11.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı