TR

BASIN BÜLTENLERİ

DAP YAPI, ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ’NDE GAZİANTEPLİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin ana sponsoru oldu.

Validebağ Konakları, Teras Kule ve DAP İzmir gibi yeni projelerini Gazianteplilerle buluşturan DAP Yapı, 19 Aralık’a kadar uzattığı İstanbul’da 60 ay, İzmir’de 36 ay vadeli topraktan senetle satış kampanyasını Gazianteplilerle buluşturdu.

Geliştirdiği vizyon projeler ile ulusal ve uluslararası arenada adından söz ettiren DAP Yapı, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği tarafından 7 – 8 Aralık tarihlerinde Teymur Continental Hotel’de beşinci kez gerçekleştirilen Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin ana sponsoru oldu. İstLife iş ortaklığı ile geliştirdiği Validebağ Konakları, İstanbul dışındaki ilk projesi DAP İzmir ve gökyüzü bahçelerinden esinlenerek inşa edilen Teras Kule projeleriyle şenliğe katılan ve yeni projelerini yatırımcılar ile buluşturan DAP Yapı, Gazianteplilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve özellikle Gaziantep’te bulunmak istediğini belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “Üreten ve kazanan bir şehir olarak Gaziantep, yatırımını konut sektöründe değerlendiriyor. DAP Yapı olarak Türkiye’nin her şehrinden talep alıyoruz. Özellikle Gaziantep önem verdiğimiz başlıca şehirler arasında yer alıyor. İki milyon kişilik genç nüfusuyla Gaziantep, ülkemizin lokomotif şehirlerinden biri. Kurtuluş Savaşı’nda düşmana geçit vermeyen ve ’gazi’ ünvanıyla Türk halkının gönlünde taht kuran Antep şehrinde bulunmaktan dolayı heyecanlı ve gururluyum. DAP Yapı ailesi olarak Gaziantep’e gönül köprüsü kurmaya geldik. Gazianteplilerin ilgisinden ve bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Gaziantepliler paylaşmayı ve aile olmayı başarmış. Ülkemizi daha ileriye taşıyacak projelerle yeni ufuklar açmaya geldik. İstanbul Anadolu Yakası’nda Rıfat Ilgaz’ın önemli eseri Hababam Sınıfı’ndan uyarlanmış filmlere ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı’nın hemen karşısında Validebağ’da geliştirdiğimiz Validebağ Konakları’nı, İstanbul’un altın üçgeninde yer alan Kartal’da hayata geçirdiğimiz Teras Kule’yi ve Ege Bölgesi’nin incisi İzmir’de DAP İzmir’i Gazianteplilerle buluşturduk. Gaziantepliler yalnızca kendi şehirlerine değil, İstanbul ve İzmir gibi şehirlere de yatırım yaparak konut sahibi olmayı tercih ediyorlar. Gaziantep halkına gösterdikleri ilgiden ötürü tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Naci Topçuoğlu: “Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından DAP Yapı’yı Gaziantep’te ağırlamaktan dolayı çok memnunuz”
İstlife Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Topçuoğlu’ da Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin her yıl üstüne katarak devam ettiğini belirterek şunları dile getirdi: “Empati Derneği çok anlamlı işlere imza atıyor. Şehrimizde gerçekleştirilen bu tür organizasyonlar, başta hemşehrilerimiz olmak üzere, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları tarafından da destek görüyor. Böylesi anlamlı etkinliklere ülkemizin en önemli firmalarından DAP Yapı’nın ilgi göstermesi ve şenlikte yer alması bizi ayrıca mutlu etti. DAP Yapı ile Validebağ’da devam eden iş ortaklığımızın sosyal sorumluluk projelerine taşınması ve DAP Yapı’nın yeni projelerini Gaziantep’te tanıtması şehrimizin marka bir şehir olduğunun bir göstergesidir. Ülke ekonomisinin bir diğer lokomotifi olan inşaat ve yapı sektörünü ilimizde geliştirmek istiyoruz. İstLife olarak önemli projelere imza atmaya ve şehrimize katkı sağlamaya devam edeceğiz.” 19 Aralık’a kadar fırsat devam ediyor

 Konak mimarisinin en güzel örneklerinin sunulduğu Validebağ Konakları, 1+0’dan 6+1’e kadar farklı formatlarda, 650 metrekareye kadar çeşitli büyüklüklere sahip, teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı birçok yaşam alanı sunuyor. Anadolu Yakasının ikinci en büyük yeşil alanı olan Validebağ Korusu, Koşuyolu ile Üsküdar’ın Altunizade ve Barbaros mahallelerinin kesiştiği noktada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne yürüme mesafesinde olan Validebağ Konakları; Beyzade, Ihlamur, Koru ve Rumeli isimleri verilen konsept konaklardan meydana geliyor. Projede konakların yanı sıra 48 mağazanın yer alacağı Nişantaşı Caddesi yer alıyor. Bahçe dubleksleri ve çatı dubleksleri ile geniş yaşam alanlarının sunulduğu Validebağ Konakları’nda yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12’nci ayda ya da teslim tarihinde ara ödeme yapılarak, kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisi yoluyla ödenerek ev sahibi olunuyor. DAP Yapı, 60 aya varan vade seçeneği sunduğu topraktan senetle satış kampanyasını 19 Aralık’a kadar uzattı.

Teras Kule, gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje
İstanbul’un değerli ilçelerinden Kadıköy’e ve ünü dünyaya açılmış Bağdat Caddesi’ne olan yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı ve Osmangazi Köprüsü’ne olan kolay ulaşım imkanları ile Kartal’da geliştirilen Teras Kule, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 400 bağımsız bölümün yer aldığı iki bloktan oluşan Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştiriliyor. Böylelikle bir yandan jakuzilerde güneşlenme imkanı, diğer yandan da domates ve biber yetiştirebilecek bahçe hayatı sunuluyor. Teras Kule ile yatırımcılara kalite ve konfora ek olarak deniz, marina ve Adalar manzaralı, yıldızların izleneceği, 100 metrekareyi bulan geniş teras alanlarıyla ayrıcalıklı bir hayat vadediliyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen ikinci şehri İzmir’de çok özel bi proje
DAP Yapı’nın Bornova’da geliştirdiği ve İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdiği DAP İzmir, 31 - 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. İzmir’in dokusuna özel olarak tasarlanan her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan DAP İzmir, 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. 19 Aralık tarihine kadar uzatılan 36 ay vadeli topraktan senetle satış kampanyası ile Gaziantepli yatırımcılara Ege Bölgesi’nin incisi İzmir’de ev sahibi olma fırsatı veriliyor.

  • BASIN BÜLTENLERİ
  • BÜLTENİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı