TR
EKİM 2014

DAP YAPI AVRUPA’YI FETHETTİ

SABAH / 17.10.2014 DAP Yapı 8 farklı projesi ile 15 dalda ödül kazandı. Geçen sene 9 ödül alan şirket, bu yıl 15 tane daha alarak kendi rekorunu kırdı.

DAP Yapı, Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Avvards tarafından 15 ödüle layık görüldü. Geçen sene 9 ödül kazanarak bir ilke imza atan DAP Yapı bu sene 8 farklı proje ile 15 ödül alarak kendi rekorunu kırmış oldu.

Projelerinin tamamının ödül almasının kendisi için övünç kaynağı olduğunu söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şöyle konuştu: "İstanbul'un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık ve katmaya devam edeceğiz. Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyoruz. Aynı zamanda bilgi birikimi ve deneyimimizle sektörümüze ve hatta Avrupa'daki meslektaşlarımıza örnek teşkil ediyoruz. DAP Yapı olarak günü kurtaracak projelerden ziyade geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyor, çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz. Bu sebeplerden dolayı tüm projelerimiz rekor prim yapıyor. Hayata geçirdiğimiz projeler 100 yıl sonra bile değerinden bir şey kaybetmeyecek.

İstMarina'ya 4 Ödül Geldi
Londra'da düzenlenen ödül töreninde yeni projesi DAP Kule Ticari Yüksek Bina Geliştirme' ve 'Ticari Yüksek Bina Mimarisi' dallarında, İstMarina ise 'Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi', 'Pazarlama Geliştirme' ve 'Ticari Yüksek Bina Geliştirme' ve 'Karma Kullanım Geliştirme' alanlarında ödüle layık görüldü.

DAP Yapı Çağlayan'da hayata geçecek DAP Vadisi projesi 'Ofis Geliştirme' ve 'Kamu Hizmeti Geliştirme' alanlarında, Bumerang Ofis ise 'Ofis Mimarisi' alanında birinci oldu. DAP Yapı, Maltepe Royal Center projesi ile 'Ticari Renovasyon/ Tekrar Geliştirme' alanlarında ödül alırken, Vazo Kule 'Ticari Yüksek Bina Geliştirme', Burgu ve Tango Kuleler ise 'Yeni Otel İnşası ve Tasarımı' alanlarında ödül kazandı.
 
  • BASINDA BİZ
  • 17.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı