TR
MAYIS 2016

DAP YAPI

İNŞAAT DÜNYASI / 12.05.2016 DAP Yapı, İres Bursa Gayrimenkul Fuarı’nda yatırımcılar ile buluştu.

Burada 6-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen "Bursa Gayrimenkul Fuarı Konut, İşyeri, Arsa. Yatırım ve Finansman Fuarı’nda DAP Yapı’nın güncel projeleri tanıtıldı. Tüyap Bursa ve BTSO öncülüğünde. IMSİAD ve BEMO işbirliği ile hazırlanan fuara. Bursa ve çevre illerin yanısıra yurt dışından katılım sağlandı.Özellikle Körfez ülkelerinden yatırımcıların ilgi gösterdiği DAP Yapı standı, Bursalı yatırımcılar tarafından da yoğun ilgiyle karşılandı.

Fuara katılan DAP Yapı, TOKI iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde gerçekleştireceği yeni karma yaşam projesi İstMarına’yı, özgün mimarisiyle Adam Kule’yi ve İstanbul’ un merkezinde geliştirdiği Taksim Petek Residence’i ziyaretçiler ile buluşturdu. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz katıldıkları Bursa Gayrimenkul Fuarı için şunları söyledi: "Türkiye, bugün gayrimenkul sektöründe, gelişen ülkeler arasında ilk 10’da yer alı yor Ülkemizi uluslararası arenada temsil eden özel projelerimizi her platformda tanıtmaya çalışıyoruz. Şu anda sadece Türkiye’nin değil dünyanın da gözbebeği olan bir şehirde, İstanbul’da projeler üretiyoruz Bu şehirde gerçekleşen üretimler ülkenin vizyonunu yansıtıyor ve dolayısıyla kendimizi daha iyi ifade edebiliyoruz. Geleceğin binalarını inşa ediyoruz. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan, şehre katma değer sağlayan DAP Yapı projeleri üstün nitelikleriyle yabancı yatırımcıların da büyük ilgisini çekiyor” dedi.

Bursa’da gerçekleştirilen gayrimenkul fuarının önemli olduğunu ifade eden Yılmaz: "Bursa gerek ekonomisi gerekse yabancı yatırımcıların ilgisi sebebiyle en gözde şehirlerimiz arasında yer alıyor Biz bu anlamda Bursa Fuarında yatırımı ülkemize çekmek anlamında doğru bir adım olarak görüyoruz. Ülkemize gelen her turist, gönüllü bir turizm elçisi olduğu gibi, ekonomik anlamda kazanç vaat eden bir kaynaktır; ülkeye de döviz kazandırır. Kazanılan döviz ülkemizi daha değerli kılar" diyerek fuarın önemine vurgu yaptı.

  • BASINDA BİZ
  • 12.05.2016
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı