TR
MAYIS 2017

DAP YAPI TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GİRİŞİMCİLİK YARIŞMASI ’BİR FİKRİN Mİ VAR TÜRKİYE’NİN ANA SPONSORU OLDU.

TRT / 26.05.2017 DAP YAPI Türkiye’nin En Büyük Girişimcilik Yarışması ’Bir Fikrin mi Var Türkiye’nin Ana Sponsoru Oldu.

Yarışma, Her Cumartesi Saat 23:10’da TRT Haber’de!

DAP YAPI, çılgın fikirlerlerin havada uçuştuğu, girişimcilerin ve mucitlerin hayallerini gerçekleştirmek sahneye çıktığı ’Bir Fikrin mi Var Türkiye’ Yarışması’nın ana sponsorluğunu üstlendi.

Türkiye’den ve Dünya’dan on binlerce girişimci ve milyonlarca izleyiciye ulaşarak ülkemizin en büyük girişimcilik markası ve platformu haline gelen yarışma, 10 bölümlük yeni sezonu ile TRT Haber ekranlarında, her cumartesi saat 23.10’da ekrana gelecek.

40 girişimcinin kıyasıya bir mücadele içine gireceği Bir Fikrin mi Var’da sadece en fikir ve en iyi sunum yetmiyor, karşılarında Türkiye’nin en ünlü iş insanlarının bulunduğu zorlu bir jüriyi de geçmeleri gerekiyor!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Reysaş Holding YK Başkanı Durmuş Döven, Aktifbank CEO’su Dr. Serdar Sümer, Bisse Giyim Ortağı Asiye Kefeli, LabX Yatırım Danışmanlık CEO’su Fuat Sami bu girişimcilik serüveninde kimi zaman tatlı kimi zaman da sert yorumlarıyla hem yarışmacılara hem de ekran başındaki izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacaklar.

Bakalım Türkiye’nin en iyi fikri olup büyük ödülü kim kazanacak? Sadece büyük ödül de değil, Bir Fikrin mi Var Türkiye’de her katılan girişimciyi sürpriz ödüller bekliyor.

Bu programda girişimcilik kazanacak, Türkiye kazanacak.

  • BASINDA BİZ
  • 26.05.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı