TR
TEMMUZ 2013

DAP YAPI, BUMERANG OFİS PROJESİNİ SATIŞA ÇIKARDI

POSTA / 05.07.2013

Kağıthane Z Ofis'in satışının tamamlanması ile birlikte bitişiğindeki Bumerang da satışa açıldı. 'Bedava Ofis' konseptinin devam ettiği proje, akı ve yatırımcısına yatırımın 6-10 yılda geri dönmesini sağlıyor. Faizsiz 30 ay vade le satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor.

DAP Yapı'nın avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla dikkat çeken projeleri, kısa sürede alıcısıyla buluşuyor. Z Ofis'in bitişiğindeki araziyi satın alarak Bumerang'ın inşaatına başlayan DAP Yapı, teknolojik özellikleriyle öne çıkan yeni ofis projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Kentsel dönüşüm bölgesi İstanbul Kağıthane'de, Çağlayan'da yükselen Bumerang Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Avrupa Yakası'nda ulaşım olanaklarını yüksek seviyede değerlendirmeye dönük olarak planlanan proje, şehrin ortasında yer alarak lokasyon avantajı sunuyor.

Metrobüs hattına, E-5, Tem ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan Bumerang Ofis'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebiliyor. Tünel sayesinde Kağıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy. Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor. Haliç, Bumerang'ın manzarasını zenginleştiriyor.

Avrupa Yakası'nın hızla değişen ve gelişen yeni iş merkezi Şişli-Mecidiyeköy-Çağlayan-Kağıthane aksında, İstanbul'a yeni bir ofis kavramı kazandıracak olan Bumerang, A plus bir ofis özelliğiyle öne çıkıyor. Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında konumlanan proje, 12 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip olup, 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Projede 80 adet ofis alanı ile 15 adet dükkan bulunuyor. Sekiz kattan (iki otopark katı, bir dükkan katı, dört ofis katı) oluşan projenin girişte bulunan dükkan ve ofisler 4 metre, normal katlardaki ofisler ise 3.50 metre tavan yüksekliğine sahip.

Bumerang Ofis, merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterliği ve toplantı odaları, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla farklı bir çalışma ortamı sunuyor. DAP Yapı'nın her projesinde olduğu gibi kemikleşmiş yatırımcıların satışa çıkmadan talip olduğu Bumerang Ofis, seçkin firmaların yanı sıra prestijli bir başlangıç yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler, "akıllı yatırım" sloganıyla tanıtılan projeye ilgi gösteriyor.

İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde toplayan Bumerang projesinde ofislerin yanı sıra dükkanlar da ilgi görüyor. Projenin 15 ünitelik butik çarşısı yerli ve yabancı, önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar tarafından talep ediliyor.

Bumerang Ofis'te, 6,5 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kazançla birleşiyor. Projenin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf etmenizi sağlıyor. Faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenen projede kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını binadan çıkmadan hallediliyor.

Ziya Yılmaz: "Yatırımınız 'Bumerang' Gibi Size Geri Dönüyor"

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Havaya fırlatıldığında, geniş bir çember çizerek atıcıya geri dönen 'bumerang'lar spor ve oyun amacıyla kullanılır. Bumerang Yasası ise evrene gönderdiğimiz her şeyin bize eninde sonunda geri geleceğini anlatır. Bugün yaptığınız bir iyiliğin karşılığını bazen hemen alırsınız, bazen de aradan zaman geçmesi gerekir. Ama her durumda yaptığınız şeyler size geri döner. Projemizin ismini belirlerken işte bu düşüncelerden yola çıktık.

Bumerang Ofis'i tercih etmekle iyi bir yatırım yaptığınızı ve paranızın size kazanç olarak geri döneceğini anlatmak istedik. Tüm bunlara, rekor sürede alıcısıyla buluşan ve yüksek prim yapan Z Ofis projemizi referans gösterdik. Bumerang'ın da aynı coşkuyla hayata geçeceğine inanıyoruz" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 05.07.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı