TR
NİSAN 2017

DAP YAPI ÇADIR GÜNLERİ 14 NİSAN’A UZATILDI

STAR / 04.04.2017 Tüm projelerinde geçerli olacak yüzde 25 indirim kampanyası için Ümraniye’de çadır kuran DAP Yapı, çadır günlerini 14 Nisan’a kadar uzattı. Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi’nde yer alan ofisler, güncel fiyatları dörtte bir oranında düşürülerek alıcı ve yatırımcılarla buluşuyor.

7.5 Milyar TL’lik Yeni Projeye Yapacağız

Kampanya için Meydan AVM’de dev bir çadır kurduklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz "2017-2018 yılında 7-7.5 milyar TL’lik projeye start vereceğiz. Hükümetin desteğiyle beraber KDV indirimi, tüketici yasası ve imarla ilgili birçok düzenleme yapıldı. Buda tabi ki bizim sektörümüze çok büyük katkısı oldu. Şu andaki piyasanın hareketlenmesine bunların çok buyuk etkisi var.

Biz de piyasaları hareketlendirmek için konut sektörü olarak DAP Yapı olarak ciddi enstrümanlar geliştiriyoruz, iste görüyorsunuz Ümraniye’de çadırın içerisindeyiz. Merkezi bir lokasyondayız ve ofis cçk kalabalık. Yine Emlak Konut ile geliştirdiğimiz Validebağ Projesi’nde bir çadır kurduk orada gerçekten bir izdiham oluştu. Orada gördüğümüz talebi diğer projelerimize de yansıtalım istedik" diye konuştu.

  • BASINDA BİZ
  • 04.04.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı