TR
KASIM 2012

DAP YAPI DAP Z OFİS'İ HAYATA GEÇİRİYOR

POSTA / 13.11.2012

Anadolu yakasında yaptığı farklı mimari projelerle adından söz ettiren Dap Yapı, ilk ofis projesine İstanbul Çağlayan'da imzasını atıyor. 30 ayda tamamlanması planlanan Dap Z Ofis projesi, 185 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek. 55-87 metrekarelik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı 4 bin 500 TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, bu projeye Z harfini verdiklerini belirterek, "Çünkü ofis deyince akla gelen tüm kriterleri içeriyor; dolayısıyla bir son nokta. Tıpkı, matematikte tam sayıların tümünü kapsayan kümenin Z harfiyle gösterilmesi gibi DAP Z Ofis'de ofis almak isteyenlerin her türlü ihtiyacına yanıt verecek ve yatırımcıyı yüzde yüz tatmin edecek nitelikte bir proje. DAP Z Ofis, dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje " dedi.

DAP Z Ofis'in avantajlı yönetim sisteminin asistan çalıştırma ihtiyacını bitirdiği bir formül olduğunu, uzun vadede ciddi kazanç sağlayacağını belirten Yılmaz, "Asiste hizmetleri, maaşını sizin ödemediğiniz asistanlarca karşılanır. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla (ana santral konsoluna gelen sinyal ışığıyla tanınır), firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay, kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır. Yabancı dillere hakim lobi / asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar. Prestijli bir ofise ihtiyaç duyan bir girişimciyseniz; avukatlık, muhasebecilik, mali müşavirlik gibi serbest meslek dallarından biriyle uğraşıyorsanız ya da herhangi bir konuda, örneğin eğitim veya gayrimenkul alanında danışmanlık yapıyorsanız, asistan, sekreter istihdam etmeden çalışabilirsiniz. Eksi bir (-1) eleman, bütçenize tasarruf, birikiminize katkı, yatırımınıza kazanç demektir " diye konuştu.

Adliye Sarayı'na Yürüme Mesafesinde

Yılmaz, DAP Z Ofis'te, metrekare satış bedelinin 2 bin 300 dolar ile 3 bin dolar arasında olduğunu söyledi. Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksının konum avantajı sayesinde önemli bir iş ve ticaret merkezi olduğunu dile getiren Yılmaz, Çağlayan'da yer alan DAP Z Ofis, lokasyonu itibarıyla tüm yollara seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada yer aldığını belirtti. Yılmaz, "Çağlayan'daki DAP Z Ofis'den Çevreyolu'na bağlanmak sadece 2 dakika sürüyor. E5'i ya da TEM'İ kullanarak kısa sürede Atatürk Havalimanı'na ulaşmak mümkün. Ters yönde ise günün her saatinde trafiğe yakalanmadan Levent ve Maslak'a gidilebiliyor. Proje, Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında yer alıyor. Adliye Sarayı'na yürüyerek dahi gidilebiliyor " dedi.

365 Adet Bağımsız Bölüm Satışa Çıktı

Proje, 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 365 adet bağımsız bölümden oluşacak. Yüzde 50'si peşin ödemelerde faizsiz 24 ay vade ile satışa sunulan projede 5587 metrekarelik 304 adet ofis alanı ve büyüklüğü 49281 metrekare arasında değişen 61 dükkan yer alıyor. Mağazalar katında bulunan dükkanlar 3. 80 metre, girişte bulunan dükkanlar 4 metre, giriş katınki ofisler 4 metre, normal katlardaki ofisler ise 3. 5 metre tavan yüksekliğine sahip. Sekiz oluşan proje, iş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde tasarlandı.

  • BASINDA BİZ
  • 13.11.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı