TR
MAYIS 2013

DAP YAPI HEM SPOR YAPTIRACAK, HEM SAĞLIKLI BESLEYECEK

POSTA / 04.05.2013

Sıradışı mimariye sahip projeleriyle iş ve yaşam alanları üreten DAP Yapı, bundan böyle spor ve sağlık merkezlerine de yatırım yapacak. DAP Yapı ilk adımı Dragos Fitness City ile attı.

DAP Yapı Yönetim Kumlu Başkanı Ziya Yılmaz Yelken mimarisiyle Drogos Royal Tower, Burgu Kule, Dalga Kule, Vazo Kule, Tango gibi sıradışı mimarileriyle dikkat çeken projeler geliştiren DAP Yapı, spor ve sağlık merkezleri kuruyor. İlk adımı Dragos Royal Tower projesi içindeki kurulan Dragos Fitness City ile atan DAP Yapı, bu alandaki yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

DAP Yapı insanlara bir yandan sağlıklı yaşam için spor yaptırırken, diğer yandan da Türkiye'nin ilk sağlık mutfağı "Fitfoods" ile sağlıklı beslenmelerini sağlayacak. Dragos Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor.

Sağlıklı Yaşam Herkesin Hakkı

DAP Yapı olarak insanlarımıza yararlı konut ve işyeri üretmeyi görev addettiklerini vurgulayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Sporun, insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini düşünerek sağlıklı yaşam alanları oluşturmak istedik. Biz, inşaatlarımızda mühendislik anlamında bunu mükemmelen çözüyoruz. Şimdi ilaveten spor ve sağlık merkezlerini de devreye aldık. Dragos Fitness City'nin kısa zamanda şehrin ayrıcalıklı buluşma noktası haline geleceğine inanıyoruz" dedi.

VIP Spor ve Sağlık

Her türlü spor branşlarında uzman kadrolar ve özel programlar eşliğinde spor olanağı sunulan Dragos Fitness City'nin VIP bölümünde ise SPA, özel oda servisi, geleneksel Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj gibi hizmetler sunuluyor. Bu VIP suit içinde aileniz ya da dostlarınızla keyif, konfor ve sağlığı bir arada yaşayabiliyorsunuz. 400 metrekarelik bir yüzme havuzuna da sahip olan Dragos Fitness City'de ebeveynler sağlık ve spor hizmetlerinden yararlanırken, 4-8 yaş arası çocuklara ise Çocuk Kulübünde etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor.

Türkiye'de İlk: FİTFOODS

Türkiye'nin ilk sağlık restoranı Fitfoods, diyet mutfağı ve fitness menüsüyle spor yapanların ve sağlıklı beslenmek isteyenlere hitap ediyor. Fitfoods, şık dekorasyonuyla toplantı ve iş yemeklerinin de vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 04.05.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı