TR
KASIM 2013

DAP YAPI İ OFİS'TE "BEDAVA OFİS" KONSEPTİ DEVAM EDİYOR

POSTA / 12.11.2013

DAP Yapı'nın, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan ofis projeleri giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home ofislerinin satışını sürdüren şirket Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerangdan sonra İ Ofis'i alıcı ve yatırımcılarıyla buluşturuyor. Bölgede metrekare satış fiyatları 5 bin dolar civarında seyrederken İ Ofis'in lansman dönemi fiyatı 5 bin TL olarak belirleniyor.

DAP Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane'yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang'dan sonra firma I Ofis projesine başladı. Z Ofis ve Bumerang'ın kısa sürede alıcısıyla buluşması üzerine İ Ofis'in satışlarına başlayan şirket, Anadolu yakasında da home office konseptine yöneldi.

3 blokta 400 adet bağımsız bölümden oluşan Vazo Kule'nin home ofisleri yüzde 70 oranında satıldı. Projede 53-94 metrekare aralığındaki ofislerin fiyatı 254 bin-563 bin TL aralığında değişiyor. 69 adet bağımsız bölüm satışa çıktı 1 otopark katı, 2 mağaza-ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı olmak üzere 8 katlı olarak tasarlanan projede, büyüklüğü 52-197 metrekarelik 56 adet ofis alanı, 43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Bölgede metrekare satış fiyatlan 5000 dolar civarında seyrederken İ Ofis'in lansman dönemi fiyatı 5 bin TL olarak belirlendi. Çağlayan'da yükselen î Ofis'ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

İ Ofis, Yatırımı 8 ile 10 Yılda Amorti Ediyor

Adını "iyi ofis"in okunuşundaki harf oyunundan alan İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vadediyor. Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla göz dolduran t Ofis'te, "bedava ofis" konsepti devam ediyor. Yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kusursuzluk kazançla birleşiyor.

Projenin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf etmenizi sağlıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 12.11.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı