TR
MART 2014

DAP YAPI KAĞITHANE'DEKİ YENİ OFİSLERİ SATIŞA ÇIKARDI

MİLLİYET / 18.03.2014 DAP Yapı, Kağıthane'de 2012 yılında başladığı ofis projelerinin sayısını kısa sürede artırdı. Bölgedeki fabrika arazilerini geliştirmeye devam eden şirket, Z Ofis, Bumerang ve İ Ofis'ten sonra A Ofis'in inşaatını başlattı.

İş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgede, DAP Yapı'nın daha önceki ofis projelerine bitişik konumda yer alan A Ofis, Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanıyor. A Ofis'ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor. Yeni Metro hattı, projeye 100 metre mesafede yer alıyor. Projenin teslim tarihi 18 ay sonrası olarak öngörülüyor.

73 Bağımsız Bölüm
287 bin TL'den başlayan fiyatlarla lansman öncesi satışa çıkanlan A Ofis'te kişiye özel ödeme seçenekleri bulunuyor. Banka kredisi ve faizin olmadığı ödeme seçeneklerinde 36 aya kadar firma içinde vadelendirme çekleştiriliyor.

KDV oranının yüzde 18 olduğu A Ofis'te lansman dönemine özel metrekare fiyatı 5000 TL/m2 olarak belirlendi. Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında konumlanan proje 73 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

Projede büyüklüğü 51-300 metrekarelik 61 adet ofis alanı ile arasında değişen 12 adet dükkan bulunuyor. Proje, 1 otopark katı, 1 toplantı, sığınak katı, 2 mağaza ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katından oluşuyor.

Ofis Pazarı Hızla Büyüyor
Türkiye ofis pazarıyla ilgili açıklamalarda bulunan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, gayrimenkul piyasasında önemli bir yatırım haline gelen ofis projelerinin yatırımcıları çekmeyi başardığını dile getirdi. Yılmaz, "Projelerimiz başta Arap ülkeleri olmak üzere pek çok Ortadoğu ve Avrupa ülkesinin takibinde. Ticari emlak piyasasındaki prestijli ofis talebi her geçen gün yükseliyor" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 18.03.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı