TR
EKİM 2014

DAP YAPI, KAĞITHANE'YE 6 OFİS PROJESİYLE GİRDİ

DÜNYA / 24.10.2014 DAP Yapı, Kağıthane'nin Çağlayan Bölgesi'nde 6 ofis projesini hayata geçiriyor. Toplam 932 ofisin bulunduğu projelerdeki ofislerin büyüklükleri 21 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor.

Satışta 400 Ofis Kaldı
Çağlayan'da hayata geçirdikleri projelerle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Çağlayan'da DAP Vadisi'ni hayata geçirerek Kağıthane'nin dönüşümüne imzamızı atıyoruz. Dünyanın en büyük Z harfiyle başladık. Bumerang, İ Ofis, A Ofis ve Y Ofis'le devam ettik. Sırada S Ofis var. Yaklaşık 10 yıldır topladığımız, her biri eski fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda bugün 932 ofisin bir araya geldiği DAP Vadisi konseptini oluşturduk" dedi.

Yaptıkları ofislerle bölgenin A kalite ofis ihtiyacına yanıt verdiklerini dile getiren Yılmaz şöyle konuştu: "Ofislerde lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Avantajlı yönetim sistemiyle, asiste hizmetlerin tümü üstleniliyor. Kat asistanları, sekreter istihdam etmenize gerek kalmayacak şekilde, telefonlarınızı yanıtlamak, misafirlerinizi karşılamak, temizlik ve ikram gibi her türlü sekreterya hizmetinizi karşılıyor."

Piyasanın % 50 Altında Satıyor
932 ofisten satışta 400 adedinin kaldığını kaydeden Yılmaz, ön satış döneminde bu ofislere yüzde 35 oranına ön talep aldıklarını söyledi. Ziya Yılmaz, Çağlayan bölgesinin Zincirlikuyu, Maslak, Levent hattına alternatif olarak geliştiğini söyeyerek, bölgedeki ofis projelerinin bu hatlara daha göre yatay geliştiğini vurguladı.

DAP Vadisi'nde yer alan Y Ofis, AOfis ve S Ofis'in satışlarının piyasanın yüzde 50 altında 190 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla devam ettiğini kaydeden Yımaz, projelerdeki metrekare fiyatlarının ise 4 bin 500 TL ile 8 bin TL arasında olduğunu aktardı. Yılmaz, tüm ofislerin satışından 650 milyon TL gelir bekledikleri söyledi. Yılmaz, bugüne kadar Kartal, Maltepe ve Çağlayan'daki projelerini 20 fabrika arazisini dönüştürerek yaptıklarını söyledi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı