TR
EKİM 2013

DAP YAPI KAĞITHANE’YE ÜÇÜNCÜ PROJEYİ YAPIYOR

POSTA / 26.10.2013

DAP Yapı, Kağıthane'de gerçekleştirdiği ofis projelerine bir yenisini daha ekledi. DAP Yapı, bölgedeki Z Ofis ve Bumerang projelerinden sonra İ Ofis'i de devreye soktu. İ Ofis'te de DAP Yapı'nın bedava ofis konsepti devam edecek. Buna göre, projenin yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını ortadan kaldırarak bazı masraflardan tasarruf edilmesini sağlıyor.

8 katlı projede, büyüklüğü 52 ile 197 metrekarelik 56 adet ofis alanı ile 43 ile 129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı lansman dönemi boyunca 5 bin lira olarak belirlendi.

3 Milyar Liralık Yatırım

İ Ofis, eski bir fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere yakın mesafede bulunan İ Ofıs'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebiliyor.

Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor. İ Ofis, seçkin firmaların yanı sıra prestijli bir başlangıç yapmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar projeye ilgi gösteriyor.

DAP Yapı. 2013'ün son çeyreğinde dört yeni projeye başlamaya hazırlanıyor. İkisini, Avrupa yakasında Kağıthane'de hayata geçirecek olan şirket, diğer iki proje içinse Anadolu yakasında Kartal-Maltepe bölgesini seçti. Projelerin toplam hacmi ise 3 milyar TL'yi bulacak.

  • BASINDA BİZ
  • 26.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı