TR
NİSAN 2014

DAP YAPI KARTAL'DA İSTANBUL MARİNA'YI YAPACAK

CUMHURİYET / 23.04.2014 DAP Yapı beklenen Kartal projesi ile ilgili ilk bilgileri paylaştı, İstanbul Marina ismini taşıyacak projede hafriyat çalışmaları başlarken 36 ay sonra bitirilmesi planlanıyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz düzenlediği basın toplantısında, projede blok ve toplu satışın olmayacağını, 20 gündür ön talep topladıklarını, günlük 100 talep aldıklarını söyledi. Projede fiyatların 200 bin TL ile 5 milyon TL arasında olacağını aktaran Y ılmaz, "Kartal'daki yeni projemizin yerli ve yabancı alıcı ve yatırımcılar nezdinde büyük ilgi göreceğini umuyoruz. Projelerimiz çoğu kez bizi tanıyan, daha önceki projelerimizden mülk edinmiş alıcı ve yatırımcılar tarafından takip edilir ve lansmana çıkar çıkmaz yoğun bir satış gerçekleşir. Bu defa bekleyen talebin çözülmesi ve gayrimenkul sezonunun başlamasının etkisiyle caıılı bir süreç yaşayacağımızı öngörüyoruz" dedi.

Çağlayan'da üç ofis, Maltepe, Kartal E-5 ve Taksim'de birer adet rezidans ile Kartal'da bir adet karma proje olmak üzere toplam 7 projeye başlayacaklarını anlatan Yılmaz, ofis projelerini çoğaltacaklarını ifade etti.

Yılmaz, "Projelerimiz başta Arap ülkeleri olmak üzere pek çok Ortadoğu ve Avrupa'nın takibinde. Almanya, Amerika, Dubai, Suudi Arabistan, İsviçre ve Mısır gibi ülkelerden alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz oluyor. Yurtiçinde de, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden alıcı geliyor" dedi.

DAP Yapı Kartal'da Emlak Konut ile gelir paylaşımı yöntemiyle yapacağı projenin lansmanını 12 Mayıs'ta yapacak. Projenin toplam maliyeti 2 milyar TL olacak.
 
  • BASINDA BİZ
  • 23.04.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı