TR
ŞUBAT 2014

DAP YAPI KARTAL’I DUBAİ’DE TANITACAK

SABAH / 25.02.2014 DAP Yapı'nın patronu Yılmaz, 2 milyarlık Kartal projesinde ruhsatın birkaç hafta içinde çıkacağını söyledi. Dubai'de lansman yapılacak.

DAP Yapı'nın Kartal sahilinde inşa edeceği yeni projesi Dubai'de tanıtılacak. Yaklaşık 70 dönüm arazi üzerine, 2 milyar liralık yatırımla kurulacak projeyle ilgili açıklama yapan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ruhsatın birkaç hafta içinde çıkacağını söyledi.

Kartal projesiyle ilgili iddialı konuşan Yılmaz, "Dünyada bile benzeri olmayacak diyebilirim. Nisan ayında İstanbul'da bir tanıtım yapacağız. Hemen ardından da Dubai'de projemizi lanse edeceğiz. Bölge ülkelerindeki yatırımcılara sesleneceğiz" dedi. Yılmaz, projenin Körfez bölgesindeki yatırımcılardan büyük talep göreceğini söyledi.

?Günde 80 Talep Geliyor
Henüz satışa çıkmamasına rağmen Kartal projesine yoğun bir ilgi olduğunu anlatan Ziya Yılmaz, "Yerel seçimlerden sonra satışa çıkaracağımız projemize günde 70-80 ön talep geliyor. Biz burada ilk alanların çok kazançlı çıkacağı şekilde kampanya yapacağız" dedi.

Yılmaz, projenin kısa vadede yüzde 100, uzun vadede ise yüzde 300 prim yapacağını öngördüklerini kaydetti.

Deniz Uçağı İçin Pist Yapılacak
Ziya Yılmaz, projeyle ilgili şu bilgileri verdi: "Herkesi şaşırtacak bir proje tasarladık. 700 metrelik cephesi var. Projedeki konutların, Ege Bölgesi'ndeki gibi büyük terasları olacak. Deniz taksi iskelesi ve deniz uçağı için de pist yapacağız."
 
  • BASINDA BİZ
  • 25.02.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı