TR
ŞUBAT 2018

DAP YAPI, KONAKLARI '84 AY SIFIR FAİZLE' SATIYOR

DÜNYA / 21.02.2018

Dap Yapı, Altunizade'de hayata geçirdiği 319 konut ve 47 mağazadan oluşan Validebağ Konakları'nı başlattığı kampanya ile 84 ay boyunca 'sıfır' faiz ile satacak. Kampanya Mart sonuna kadar geçerli olacak.
LEYLA İLHAN

Dap Yapı, Altunizade'de Validebağ Korusu'nun yanında geliştirdiği Validebağ Konakları'nı '84 ay sıfır faizle' satacak. Yatay mimariye uygun 5'er katlı toplam 319 konak ve 47 mağazadan oluşan Validebağ Konakları, 1 milyon 214 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılacak. İzmir projesinden sonra İstanbul’daki projesi için de kampanya başlatan Dap Yapı'nın kampanyası 31 Mart'a kadar devam edecek. Kampanya hakkında bilgi veren Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Ülkemizin içinde bulunduğu konjonktüre ve artan inşaat maliyetlerine rağmen Emlak Konut'la birlikte geliştirdiğimiz Validebağ Konakları projesinde elimizi taşın altına koyuyor, Emlak Konut GYO ve biz kendi gelirimizden fedakarlık ederek finans maliyetinin yüzde 35 ila 40'ını üstleniyoruz" dedi.

10 bin liralık sabit taksit imkanı
1+0'dan 6+1'e varan daire alternatifleri ve 650 metrekareye kadar geniş daireler bulunan Validebağ Konakları'nda yüzde 25 peşin ödemelerde kalan yüzdeb75 için ise ara ödemesiz '84 Ay 0 Faiz' avantajı sunuluyor. Böylece 10 bin 839 liradan başlayan sabit taksitlerle Validebağ Konakları'nda konak alma fırsatı tanınıyor.

"Kartal'daki proje fiyatına satıyoruz"
Altunizade gibi değerli bir semtte, bir daha bu büyüklükte ve bu konumda denize bu denli yakın bir proje çıkmayacağını söyleyen Ziya Yılmaz, "Konakta villa hayatı yaşamak isteyenler için bir fırsat sunuyoruz. Bölgede ikinci el konutların metrekare fiyatları dahi 25-35 bin liradan işlem görürken, emsallerine kıyasla yüzde 50 fiyat avantajıyla 11 bin 900 lira olarak belirlediğimiz metrekare fiyatını şu an Kartal'daki projelerde bile göremezsiniz. Bankadan 84 ay vadeli kredi alınca ödeyeceğiniz yüzde 60 oranındaki faizi biz karşılıyor, yükünüzü hafifleterek, kârımızı artırıyoruz" diye konuştu. Projenin yüzde 70'nin satıldığını aktaran Yılmaz şöyle konuştu: "Mağazalarımızın önemli bir kısmı satıldı. 3-4 mağaza kaldı. Bu satışlardan 613 milyon TL ciro sağladık. Hasılat paylaşım modeliyle aldığımız projede Emlak Konut GYO'ya 880 milyon TL taahhüdümüz var. Bütün satışların tamamlanmasıyla 1.1 milyon TL ciroya ulaşmayı bekliyoruz."

  • BASINDA BİZ
  • 21.02.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı