TR
MAYIS 2013

DAP YAPI KONUTTAN SONRA SPORA BAŞLADI

POSTA / 04.05.2013

Drogos Royal Tower, Burgu Kule, Dalga Kule, Vazo Kule, Tango gibi sıra dışı mimarileriyle dikkat çeken projeler geliştiren DAP Yapı, spor ve sağlık merkezleri kuruyor.

İlk adımı Dragos Royal Tower projesi içindeki kurulan Dragos Fitness City ile atan DAP Yapı, bu alandaki yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

DAP Yapı insanlara bir yandan sağlıklı yaşam için spor yaptırırken, diğer yandan da Türkiye'nin ilk sağlık mutfağı Fitfoods"u ile sağlıklı beslenmelerini sağlayacak. Dragos Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor.

VIP Spor ve Sağlık

Her türlü spor branşlarında uzman kadrolar ve özel programlar eşliğinde spor olanağı sunulan Dragos Fitness City'nin VIP bölümünde ise SPA, özel oda servisi, geleneksel Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj gibi hizmetler sunuluyor.

400 metrekarelik bir yüzme havuzuna da sahip olan Dragos Fitness City'de ebeveynler sağlık ve spor hizmetlerinden yararlanırken, 4-8 yaş arası çocuklara ise Çocuk Kulübünde etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. İnsanlara yararlı konut ve işyeri üretmeyi görev edindiklerini vurgulayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

Buluşma Noktası

“Sporun, insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini düşünerek sağlıklı yaşam alanları oluşturmak istedik. Biz, inşaatlarımızda mühendislik anlamında bunu mükemmel bir şekilde çözüyoruz. Şimdi ilaveten spor ve sağlık merkezlerini de devreye aldık. Dragos Fitness City'nin kısa zamanda şehrin ayrıcalıklı buluşma noktası haline geleceğine inanıyoruz."

  • BASINDA BİZ
  • 04.05.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı