TR
AĞUSTOS 2018

DAP YAPI NEREDEYSE PARA BİLE İSTEMEYECEK

İTTİFAK GAZETESİ / 02.08.2018

DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için peşinatsız-ara ödemesiz-azalan taksitlerle ödeme planı sunmaya devam ediyor.

İstanbul'daki "Teras Kule" ve İzmir'deki "DAP İzmir" projeleri için yeni fırsat kapısı aralayan DAP Yapı, 'kazandıran ödeme stratehisini' devreye aldı. Buna ek olarak yıllık kira garantisi fırsatı yatırımcılara sunuluyor. DAP Yapı'nın İStanbul'daki bir diğer projesi Validebağ Konakları'nda ise tüketiciler için farklı bir pencere açılıyor. Validebağ Konakları'nda yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkanının yanı sıra; peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor. 31-32 katlı iki bloktan meydana gelen Dap İzmir'de 707 konut ve ticari alan yer alıyor. 450 milyon TL'lik yatırım değerine sahip olan projede daire fiyatları 324 bin liradan başlıyor. Buna ilaveten Kartal'da metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Teras Kule'de geçerli kampanyada ayrıca 1 yıl kira garantisi de sunuyor. DAP Yapı Validebağ Konakları'nda da kampanya kapsamı dışında ayrıca yüzde 5 peşin, vade farksız senetle ödeme imkanı, peşinde yüzde 20 indirim + yüzde 10 KDV indirimi sunuyor. Validebağ özelinde yüzde 18 olan KDV, yüzde 8'e düştüğü için yüzde 10 KDV avantajını sınırlı süre devreye alındı.

Peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme kampanyasını anlatan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek, tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattı" diye konuştu.

  • BASINDA BİZ
  • 02.08.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı