TR
TEMMUZ 2021

DAP YAPI NİŞANTAŞI KORU PROJESİ HASILAT ŞAMPİYONU

HÜRSES / 19.07.2021

Markalı konut sektörü açısından 202 Tin ilk yansı pandemi etkilerinin hissedilmeye devam ettiği bir dönem olurken, Emlak Konut GYO da 2021 'in ilk yansı intibaıyla hasılat rakamlarını kamuoyu ile paylaştı. Açıklanan verilere göre; DAP Yapı vizyonuyla hayata geçirilen DAP Nişantaşı Koru projesi, bu yılın ilk 6 aylık döneminde 14 bin 454 metrekarelik satış ve 817 milyon TL'lik hasılatla ciro şampiyonu oldu. Aynı dönemde, Emlak Konut Vadi Evleri 600.8 milyon TL'lik hasılatla ikinci, Büyükyalı projesi ise 360 milyon TL'lik satışla üçüncü sırada yer aldı. 

DAP Yapı'nın hasılat şampiyonu projesi, Nişantaşı Koru, 'sağlıklı ev konsepti'ni lüksün merkezi Nişantaşı ile buluşturuyor. Proje, lokasyon olarak Amerikan Hastanesi ile Ihlamur Kasrı arasında yer alıyor.

Uluslararası gayrimenkul firması Cushman&VVakefield'in 65 ülkenin 330 alışveriş caddesini sıraladığı araştırmada ilk 10'da yer alan Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi, San Francisco'daki Union Square ve New York'taki 5. Cadde'yle aynı kategoride yer alıyor. Lüks markaların Türkiye'deki bir numaralı adresi olan Abdi İpekçi Caddesine 650 metre; yani yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan DAP Yapı Nişantaşı Koru projesi, Cit/s Alışveriş Merkezi'ne de 300 metre yakınlıkta... Bu anlamda Hermes, Louis Vuitton, Prada ve Gucci gibi lüksün zirvesindeki markalara da deyim yerindeyse "kapı komşusu konumunda... 4 ila 8 metre arasında değişen tavan yüksekliği olan evlerde daire büyüklüğünde geniş teraslarda isteyenler havuzuna girebiliyor, dileyenler ise şömine ateşi eşliğinde eşsiz Boğaz, koru ve Nişantaşı manzarasının tadını çıkarabiliyor.

 

  • BASINDA BİZ
  • 19.07.2021
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı