TR
EYLÜL 2014

DAP YAPI YABANCIYA SATIŞINI % 53 ARTIRDI

EKONOMİ / 26.09.2014 DAP Yapı'nın Kartal sahilinde inşa ettiği İstMarina projesinin 500 konutluk ikinci etabı Dubai Cıtyscape Global 2014 Fuarı'nda, Körfez Bölgesi yatırımcılarının beğenisine sunuldu. Projede metrekare fiyatları 5 bin ile 9 bin tl arasında değişiyor. Projenin ilk etabındaki bin konutun 950’si satılmıştı.

Yatırım Fonlarına Farklı Fırsatlar
Projenin fuardaki tanıtım toplantısında konuşan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zıya Yılmaz, 'Uluslararası birçok ödüle sahip projemiz İstMarina ile körfez bölgesi yatırımcılarını tanımak, kendimizi körfez ülkelerine tanıtmak ve bir araya gelmek DAP Yapı olarak önceliklerimiz arasında bulunuyor. İstMarina'da yatırımcılara ve fonlara aynı zamanda karlı fırsatlar sunuyoruz.

Sahile 500 metre cephesi olan, Prens Adaları manzaralı İstMarina’yı, rezidans, konut ve ofis bloklarının yanında özel okulu, hastanesi, ibadet alanı, restoranları ve bir oteli bünyesinde barındırıyor. Önünde marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen ve bir helikopter pisti bulunan projede, 1+0’dan 5+1’e 1463 konut bulunuyor dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 26.09.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı