TR
TEMMUZ 2014

DAP YAPI'DA TESLİM TARİHLERİ NETLEŞTİ

VATAN / 20.07.2014 DAP Yapı, 2014 yılında başta Burgu Kule olmak üzere, Dalga Kule, Tango Kule ve Z Ofis'in teslimatlarını yapacak. Vazo Kule'nin teslim tarihi ise 2015'in ilk çeyreği olarak belirlendi.

İstanbul Maltepe'de yükselen DAP Yapı projelerinden Dalga Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Burgu Kule ve Z Ofis'in teslim tarihleri netleşti. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Kartal Maltepe sahilinde yer alan projeleriyle ilgili olarak şunları söyledi: "Geleceğin binalarını inşa ediyoruz. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi'nin eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor. Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran projelerimiz görünümüyle, kalitesiyle ve en önemlisi üstün inşaat özellikleriyle öne çıkıyor.

Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. 2014 yılının sonuna kadar Dalga, Tango, Burgu Kuleler ve Z Ofis projelerimizde teslim aşamasına geçeceğiz. 2015 yılının ilk aylarında ise " Vazo Kule, sahiplerine teslim edilecek." Projeler mimari özellikleriyle dikkat çekiyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 20.07.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı