TR
MAYIS 2015

DAP YAPI’DAN "COTE D'AZUR" TATİLİ

AKŞAM / 22.05.2015 DAP Yapı'dan Tatil?

DAP Yapı, Fransa'nın Akdeniz kıyılarındaki dünyaca ünlü tatil bölgesi Cote D'Azur'e seyahat hediye ediyor. Monaco, Nice ve Cannes gibi turizm merkezlerini içeren kampanyaya, 31 Mayıs'a kadar İstMarina'daki rezidans konutlardan satın alan herkes katılabilecek.

DAP Yapı, uluslararası ödüllü projesi İstMarina'dan mayıs ayında daire alan müşterilerine çekilişsiz ve kurasız tatil hediye ediyor. Monaco, Nice ve Cannes'da 4 gün 3 gece tam pansiyon konaklamak Cote D'Azur kampanyası kapsamında, mayıs ayında projenin rezidans dairelerinden satın alanları aşkın ve romantizmin merkezinde muhteşem bir tatil bekliyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, International Property Awards tarafından "Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi" seçilen İstMarina'da elde ettikleri satış başarısı nedeniyle misafirlerine teşekkür etmek istediklerini belirtti. Yılmaz "İstMarina .2014 yılında, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleştirerek bizi gururlandırdı. 2015'te ise bu ilgi artarak devam ediyor. Biz de bu ilgiye karşılık vermek maksadıyla müşterilerimizin mutluluğu için elimizden geleni yapıyoruz. Satış ofisimizde pek çok aktivite organize ederek misafirlerimize keyifli zamanlar yaşatıyoruz. Örneğin anneler gününde satış ofisimizde Işın Karaca müşterilerimize nefis bir konser verdi. Yaklaşan seçim ve yaz tatilinden önce pazarın oldukça hareketli olduğunu" dedi.

Altyapı Çalışmaları Bitti
Ziya Yılmaz "İstMarina, ülkenin tanıtımı dışında bölgeye de katma değer sağlıyor. İstMarina'ya 2 adet, 30 milyon TL değerinde köprü yaptık. Tren yolu ve sahil yolu üzerinden geçen köprülerin toplam uzunluğu 380 metre olup E-5 ve E-6'yı sahil yoluna bağlandı. Ayrıca köprüleri kavşakla tamamladık" diye konuştu. Pendik'te, 220 bin metrekare alanda içinde otel, rezidans, konut ve ofis olan, 3 bin ünitelik bir projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Yılmaz, İstMarina'da elde ettikleri başarıyı Pendik'te de sürdüreceklerini söyledi.

Yılmaz "Pendik hayli gelişti. Burada TOKİ'nin yatırımları var, Emlak Konut GYO'nun arsaları var. İzmir otobamyla Anadolu'ya bağlanıyor. Yatırım açısından avantaj vadeden bir bölge. Yakın gelecekte rakamlar yükselebilir ve dairelerin metrekare fiyatları 10 bin TL'yi görebilir" dedi.

Küçük Bir Şehir Kurmak İstiyoruz
Pendik'teki arazinin lokasyon açısından çok önemli olduğunu ifade eden Ziya Yılmaz "İstanbul'un merkezinde, denize yürüme mesafesinde böyle büyük yüzölçümlü bir arazi daha yok. Sabiha Gökçen Havalimanı'nın etrafını, Florya'nın 8-10 yıl önceki eski haline benzetiyorum. Sırtını havalimanına dayamış, önünde deniz olan çok kıymetli bir lokasyon. Oraya küçük bir şehir kurmak istiyoruz" diye konuştu.
 
  • BASINDA BİZ
  • 22.05.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı