TR
NİSAN 2013

DAP YAPI'DAN YENİ YATIRIM DRAGOS FİTNESS CİTY

POSTA / 19.04.2013

DAP Yapı'nın, yelken görünümüyle anılan Dragos Royal Towers, artık sadece projede yaşayanların değil bölgenin ve hatta şehrin sağlıklı yaşam reçeteleriyle buluşacağı bir mekana ev sahipliği yapıyor. Spor ve sağlık merkezi Dragos Fitness City, ayrıcalıklı ortamda spor yapma imkanı sunuyor.

DAP Yapı'nın yeni yatırımı şehrin yeni spor ve sağlık merkezi Dragos Fitness City, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunma ile güvenilir ortam oluşturma anlayışıyla yola çıktı. Bireysel ya da ailece spor yapmak isteyenlere temiz, ferah ve her türlü teknik imkanın yer aldığı geniş bir mekan sunan Dragos Fitness City, sporla pek ilgisi olmayanların bile düzenli spor yapma alışkanlığı kazanacağı yeni bir hizmet modelini ortaya koyuyor.

Sporla ilgili her türlü sorunun cevabını hemen bulmanızı, kilo/vücut hedeflerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan uzman ve tecrübeli kadrosu boy, kilo, yaş, sağlık durumu, vücut yapısı vb. değişkenlere göre kişiye özel program uyguluyor. Bu özel program, hedeflerinize daha kısa zamanda ve daha kontrollü bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Dragos Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fit ness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. VIP, Çocuk Bölümü, Spa, Pilates, Sauna, Türk Hamamı, Masaj Odası, Beslenme Rehberliği Dragos Fitness City'nin temel hizmetlerden başlıcaları olarak karşımıza çıkıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 19.04.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı