TR
KASIM 2012

DAP Z'NİN DÜKKÂN VE MAĞAZALARI SATIŞA SUNULDU

POSTA / 17.11.2012

İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde toplayan DAP Z projesinde ofis stoklarının hızla tükenmesi üzerine, projenin satışa kapalı olan dükkan ve mağazaları da satışa sunuldu. Projede yer alacak dükkan ve mağazalar, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları titizlikle yürütülüyor.

Şirket yetkilileri, dükkan ve mağaza karmasının, sadece projenin değil bölgenin de değerini yükseltecek şekilde oluşturulacağı bilgisini veriyor. Metrekare fiyatlarının bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulduğu projede amortisman süresinin kısalığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. Sekiz kattan (iki otopark katı, bir mağazalar katı, dört ofis katı) oluşan projede, girişte ve mağazalar katında bulunan 61 adet ticari ünite için faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor. Büyüklüğü 49-281 metrekare arasında değişen dükkanların mağazalar katında olanları 3.80 metre, girişte bulunanları 4 metre tavan yüksekliğine sahip.

Haliç Manzaralı Dükkânlar

Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje olan DAP Z Ofis, Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane aksında Çağlayan'da konumlanıyor. Tüm yollara seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada yer alan proje, bağlantı yollarının çeşitliliği ve özellikle tünelin hizmete girmesiyle önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Tünelle, Kağıthane ve Taksim'e 5 dakikada ulaşılırken, Adliye Sarayı'na yürüyerek gidilebiliyor. Çevreyolu'na bağlanmak 2 dakika sürüyor.

Kentsel Dönüşüm Bölgesi Kağıthane'de, Çağlayan'da yükselen DAP Z projesi, Haliç'e bakan manzarasıyla da göz dolduruyor. Boğaz'dan pompalanan temiz suyla yeniden hayat bulan Haliç, balıkların ve sandalların yüzdüğü bir seyir ve keyif alanına dönüşüyor. Dört tarafı yol olan projenin yakın çevresinde çok sayıda iş ve ticaret merkezi yer alı yor. Proje, on binlerce kişinin yaşadığı bir çevreye hitap ediyor.

30 Ayda Tamamlanacak

Mağaza ve dükkanların konumu, lokasyonu, cephesi, kullanım alanı ve fiyatı dolayısıyla yoğun talep gördüğünü belirten DAP YAPI yetkilileri, alıcı yatırımcı müşteriler tarafından rezerve edilen yerlerin ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunun altını çiziyorlar. Sunduğu yenilikleri, avantajlarla birleştirerek yatırımcıyı eksenine alan DAP Z, 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip. 30 ayda tamamlanması planlanan proje, 185 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek.

  • BASINDA BİZ
  • 17.11.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı