TR
MART 2014

DENİZE NAZIR PROJE YAPTI ALTINDAN HIZLI TREN GEÇECEK

SÖZCÜ / 03.03.2014 DAP Yapı'nın patronu Ziya Yılmaz, Kartal'da satışa çıkaracağı dev proje için iddialı açıklamalar yaptı.

Kartal sahilinde 70 dönümlük arazide hayata geçireceği proje için ön talep toplamaya başlayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz "İlk alanların çok kazançlı çıkacağı şekilde kampanya yapacağız. Kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacağını öngörüyoruz" dedi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Kartal'daki arazisi için Ali Ağaoğlu'na ait Eltes İnşaat ile ortak 1 milyar 335 milyon liralık teklifi ile ihaleyi kazanan DAP Yapı'nın patronu Ziya Yılmaz, Ağaoğlu'nun hisselerini devretmesinden sonra tek başına tamamlayacağı projeyi Sözcü'ye anlattı. Kartal projesinde finansman sorunu yaşamayacaklarını belirten Yılmaz, "Bizim satışa çıkmadan önce projenin finansmanını hazırlamak prensibimizdir. Giriştiğimiz her 3 projenin finansmanını, bir ön, çekinin satışından sağlayarak finanse ederiz" dedi.

Ön Talep Topluyor
Ön talep toplamaya başladıklarını anlatan Yılmaz, "Günde 70-80 tane Ön talep alıyoruz" diye konuştu. Kartal'da denize 700 metrelik cephesi bulunan projede konut, ofis ve ticari alanlar yer alacak. Kartal projesinin altından yüksek hızlı tren de geçecek.
 
  • BASINDA BİZ
  • 03.03.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı