TR
ŞUBAT 2019

DEVAMI GELECEK

MİLLİYET / 12.02.2019

Almanya'nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat tarihleri arasında 3 gün boyunca Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul firmalarının projelerindeki uygun fırsatları Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşları ile buluşturan Evim Türkiye Fuarı, büyük satış başarısı yakaladı. Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yoğun ilgisiyle 7 bine yakın ziyaretçi ağırlayan fuarda, sıcak satış ortamı da oluştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, Türk Hava Yolları resmi ulaşım sponsorluğunda hayata geçirilen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Messe Düsseldorf ta 4 bin 900 metrekare alanda Türkiye'nin önde gelen 76 gayrimenkul firmasının 15 şehirde 100'ün üzerindeki projesini görücüye çıkardı. Fuara katılan firmalar memnuniyetlerini ifade ederken, gelecek dönemde de yeni bölgelerde Evim Türkiye Fuarı'nın düzenlenmesi konusunda hemfikir oldu.

Fuara katılan 76 gayrimenkul firmasından alınan bilgiler doğrultusunda, firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon liraya ulaştı. 100 milyon liraya yakın satış işlemi de fuar sırasında gerçekleşti. Almanya'nın hemen her kentinden gelenleri ağırlayan fuara, Hollanda, Fransa, Belçika gibi Avrupa'nın birçok noktasından ziyaretçiler geldi. Gelecek dönemde Avrupa'nın 8 kentinde daha yapılması planlanan fuar, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarını memleketlerinde ev sahibi yapmaya devam edecek.

Fuara Özel Kampanya

Dap Holding Başkanı Ziya Yılmaz, projelerini Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil ve İTO Başkanı Şekib Avdagiç'e tanıttı.

Dap Yapı 7 projesi ile katıldığı fuara özel kampanyaları yoğun ilgi ile karşılaştı. Satışı devam eden projelerde gurbetçiye özel 72 ay 0 faiz, bankasız, kefilsiz, senetle ödeme fırsatı sunuldu. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Fuarda büyük ilgi gördük. Evim Türkiye Fuarı katılımcılarına net olarak 'şimdi Türkiye'den konut almanın tam zamanı' dedik ve bunun bilincinde olduklarını gördük" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 12.02.2019
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı