TR
AĞUSTOS 2012

DÖRT PROJE TAMAM BEŞİNCİSİ GELİYOR

POSTA / 16.08.2012

Kartal – Maltepe hattının Anadolu Yakası’nın Büyükdere Caddesi ve Levent’i olarak konumlanacağına inanan Dap Yapı bu aks üzerinde çok sayıda proje geliştirdi. Metronun da Kartal’a ulaşmasıyla birlikte bölgede ki projelerin daha da değerleneceğini söyleyen Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz metro hattı üzerinde dört projenin satışlarına devam ettiklerini kaydetti. Yılmaz, “Kadıköy-Kartal metro hattının hayata geçmesiyle Kartal-Maltepe’nin cazibesi artacak. Biz de bu bölgede inşaat yatırımına devam edeceğiz” dedi. Yılın son çeyreğinde ise Kartal-Maltepe’de yeni bir projenin lansmanına hazırlanıyor. Yılmaz, “Önümüzdeki süreçte hayata geçireceğimiz projeler tamamlandığında 4 bin ünite civarında üretim gerçekleştirmiş ve Kartal Maltepe bölgesine toplam 15 kule kazandırmış olacağız” diye konuştu.

- Kartal’daki iki blokta 210 rezidanstan oluşan DAP Royal Center’da projenin yüzde 80’i satıldı. Proje 4 bin metrekarelik dev bir göletin içinde yükseliyor.

- Adalar manzarasına sahip olan Maltepe’de yükselen Dap Burgu projesi ise iki blokta 246 adet rezidanstan oluşuyor. Bu projenin ise yüzde 95’inde satışlar tamamlandı. Simetrik iki kule olarak tasarlanan proje, her katta birbirine ters yönde dönerek toplamda 108 derece eğim yapıyor.

- 369 üniteden oluşan Dalga Kule “Oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlanıyor. Profesyonel b ir yönetim sistemiyle işletilecek projenin yüzde 65’i satıldı.

- Sahile 1 km, Marmaray metro istasyonuna 50m, deniz otobüsüne ve Adalet Sarayı’na 5 dakika, Uluslar arası Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alan Tango Kule ise Maltepe, Yeditepe, Okan, ve Sabancı Üniversiteleri, Marmara Eğitim Köyü, Kartal Eğitim & Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, FSM Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sema Hastanesi, Medicalpark, Maltepe CarrefourSA ve Kozyatağı CarrefourSA ile çevreleniyor.

  • BASINDA BİZ
  • 16.08.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı