TR
OCAK 2015

DÜNYANIN EN İYİ PROJESİ İSTMARİNA SATIŞTA ŞAMPİYON

STAR / 18.01.2015 DAP Yapı - İstMarina?

Geçen ay International Property Awards tarafından “Dünyanın En iyi Yapı Geliştirme” projesi seçilen DAP Yapı’nın İstMarina projesi, Emlak Konut GYO bağımsız bölüm raporuna göre, 1003 adetlik satış adediyle 2014'te yıllık bazda, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen proje oldu.

İstanbul Kartal'da hayata geçen proje toplam satışlardan 626 milyon 375 bin 658 lira gelir elde etti. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstMarina. projesi için yıllarca çalışıp, araştırma yaptıklarını belirterek "Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüller ile taçlandırdık, İstanbul'un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık. DAP Yapı olarak iş ve yaşam projeleriyle İstanbul'un farklı bölgelerinde geleceğin projelerini geliştiriyoruz" dedi.

Pendik'e 1.5 Milyarlık Yatırım
Önümüzdeki dönem çalışmalarına ilişkin olarak da bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Polisan Holding ile Pendik'teki 175 bin metrekare büyüklüğündeki arsaları için görüşme halinde olduklarını belirtti. Yılmaz, şunları söyledi: "Pendik'teki arsanın yanında 40-50 dönümlük bir arsa daha var ikisini bütünleştirip 220 bin metrekareye ulaşacağız. Oraya küçük bir şehir kurmak istiyoruz, içinde otel, rezidans, konut ve ofis olan bir konsept düşünüyoruz. 1.5 milyar TL'lik yatırım planlıyoruz."
 
  • BASINDA BİZ
  • 18.01.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı