TR
MART 2018

EGE'NİN YILDIZ PROJESİNDE JET NİTELİĞİNDE KAMPANYA

EXCLUSİVE HOMES / 08.03.2018

DAP Yapı, İzmir'de gerçekleştireceği ilk projesi DAP İzmir için hazırladığı tanıtıma özel kampanya ile müşterilerine çok avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Geliştirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olan DAP Yapı, 2017 yılında 1,1 milyar TL ciro rakamına ulaşarak müthiş bir başarı elde etti. İstanbul'da on binlerce markalı konut hayata geçiren DAP Yapı'nın, İstanbul dışındaki ilk yatırımı ise İzmir'de gerçekleşiyor. Deneyimli marka, İzmir'de inşa edeceği DAP İzmir'de sadece 2 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle yatırımcılara keyifli ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam fırsatı yaratıyor.

Karma Konseptli Proje
450 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen DAP İzmir, Bornova'da Atatürk Stadı'nın hemen yanında konumlandırılıyor. 31 ve 32 katlı iki bloktan meydana gelen projede toplam 707 konut ve ticari alanlar bulunuyor. DAP İzmir projesinin en önemli detayı ise; her biri balkonlu ve ferah dairelerden meydana gelmesi. 1+0'dan 3+1'e kadar farklı konut alternatiflerinin yer aldığı projede, dairelerin boyutları 211 metrekareye kadar varacak şekilde tasarlanıyor. Zengin sosyal donatı alanlarına sahip olan DAP İzmir projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında, ise, fitness salonu, sauna, müzik odaları, sanat galerisi ve moda & tasarım kütüphanesi, otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Özel Ödeme Seçenekleri
DAP İzmir projesi, yoğun talep üzerine henüz lansmanı gerçekleştirilmeden topraktan satışa sunuldu ve çok kısa bir sürede önemli bir bölümünün satışı tamamlandı. Lansmana özel kampanya hazırlanan projede, kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturuluyor. Ege Bölgesi'nde daha önce uygulanmamış avantajlar sunulan kampanya çerçevesinde; sadece 14 bin 950 TL'den başlayan peşinat ve 2 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle DAP İzmir'den ev sahibi olunabiliyor. DAP İzmir'de ayrıca, topraktan satışa 1 yıl kira garantisi avantajıyla yatırımın 10 - 12 yılda kendini amorti etmesi planlanıyor. Daire fiyatlarının 299 bin TL'den başladığı projede 50 ay sıfır faiz kolaylığı da sağlanıyor.

Herkes Memnun Kalacak
DAP İzmir'de düşük peşinat ve düşük taksit kampanyasıyla kişiye özel ödeme seçenekleri sunduklarını belirten DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şunları söyledi: "İzmir'in güzelliğine yakışır, geniş daireleri ve balkonları ile huzurlu bir yaşam vadeden DAP İzmir'de sunduğumuz fiyat, bölgedeki eski evlerden bile ucuz. Her zaman olduğu gibi hem oturumcuların, hem de yatırımcıların memnun kalacağı bir fiyat politikası izliyoruz. DAP Yapı olarak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin üstünde geliyor. İzmir'de de örnek gösterilecek bir işe imza atacağız. Bu vesileyle talepleri karşılamak için lansmana özel kampanya fırsatı sunuyoruz.

İzmir’in Potansiyeli Artıyor
DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İzmir'in her geçen gün yükselen trendine şu sözlerle dikkat çekiyor: "Birçok sektörün faaliyet gösterdiği İzmir, dünyanın en özel şehirlerinden birisidir. Geçtiğimiz yıl İzmir'de, 34 bin 661 adedi birinci el olmak üzere 84 bin 184 adet konut satıldı. Türkiye'deki tüm illere baktığınızda ise; konut fiyatlarında en fazla artışın yüzde 18,9 ile İzmir'de yaşandığını görüyoruz. İzmir, bir süredir başta İstanbul olmak üzere orta ve üst düzey yöneticilerin daha fazla tercih ettiği veya yaşamak üzere iş fırsatlarını kolladığı bir şehir haline geldi. Beyaz yakalı göç alan şehirler sıralamasında ise; en başa yükseldi. Rakamlarda İzmir'e olan talebi fazlasıyla yansıtıyor. Son 10 yılda İzmir'de sanayi yüzde 140 arttı; İzmir, dünyada en hızlı büyüyen ikinci kent oldu. Turizm konusunda hem İzmir'in, hem de bölgede yer alan diğer şehirlerimizin müthiş bir potansiyeli var."

  • BASINDA BİZ
  • 08.03.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı